Najnowsze wpisy

Pełna mobilizacja - Zakładaj emocje

Jesień to czas, kiedy pozwalamy sobie na pewną dyspensę. Rzadziej znajdujemy motywację do treningu, ciężej jest wstać rano i pobiegać. Perspektywa ciepłej herbaty i oglądania seriali wydaje się najlepszym sposobem na czas wolny. Nic bardziej mylnego - to właśnie teraz ciało potrzebuje ruchu, bowiem regularne ćwiczenia bardzo podnoszą odporność organizmu. Dodatkowo, endorfiny, które pojawiają się po treningu poprawią Twoje samopoczucie nawet w szare, deszczowe dni. Zatem zamiast siedzieć na kanapie wejdź do gry, bo zima nadchodzi…

CZYTAJ

Nowy punkt na sportowej mapie Krakowa

Gymakers to – jak mówią sami założyciele – nowe spojrzenie na trening personalny. W Krakowie powstało nowe miejsce, którego wyróżnikiem i najsilniejszą stroną są eksperci, doświadczeni trenerzy, których nie spotkasz w popularnych siłowniach. Studio Gymakers to wieloletni praktycy, często z doświadczeniami zawodniczymi. Ich studio treningowe jest kameralne, ale nastawione na wymagającego, świadomego klienta.

CZYTAJ

Dopasowane do potrzeb biegaczy

Koszulki 4F sprofilowane pod intensywny wysiłek fizyczny maratończyków i półmaratończyków. Polska marka 4F już drugi rok z rzędu dostarcza koszulki techniczne na kilkanaście biegów w całej Polsce, między innymi na półmaratony i maratony w Poznaniu, Białymstoku, Rzeszowie oraz na warszawską Triadę Biegową. W każdym z tych wydarzeń bierze udział wielu doświadczonych biegaczy, ale także tych, dla których jest to debiut na tak długim dystansie. Jedni i drudzy potrzebują komfortu i wygody odzieży sportowej, tak aby skupić się tylko i wyłącznie na osiągnieciu zamierzonego celu. To zadanie i wyzwanie dla marki 4F.

CZYTAJ

Marka 4F na Go Active Show

Marka 4F weźmie udział w wydarzeniu Go Active Show! Będziemy obecni nie tylko z naszą naczepą 4F i najnowszą kolekcją marki, ale również dodatkowymi atrakcjami! Odbędzie się spotkanie z Andrzejem Piątkiem – Dyrektorem Sportowym Polskiego Związku Kolarskiego, który opowie o ostatnich Mistrzostwach Świata w kolarstwie torowym, na którym nasza kadra zdobyła 2 medale - złoty i brązowy. Zaplanowaliśmy także pokazy rowerowe, w których wezmą udział zawodnicy Marek Bielówka (wielokrotny mistrz Polski), Kornel Brygoła oraz Piotr Surga. Kliknij po szczegóły.

CZYTAJ

4F sponsorem technicznym 10. PKO Poznań Półmaratonu

Po raz drugi marka 4F będzie sponsorem technicznym poznańskiego półmaratonu. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymają w swoich pakietach startowych koszulkę przygotowaną specjalnie na 10. PKO Poznań Półmaraton oraz kupon rabatowy na zakupy w mobilnym sklepie marki 4F na Poznań Sport Expo. Dodatkowo biegacze i kibice odwiedzający mobilny sklep w sobotę oraz niedzielę będą mieli możliwość przeprowadzenia u dietetyka analizy składu swojego ciała.

CZYTAJ

Polacy wracają do domu z Pucharem Prezydenta

Dwa zwycięstwa występujących w strojach 4F biało-czerwonych na zakończenie MŚ we Francji pozwoliły im zająć 17. miejsce i przywieźć do kraju trofeum pocieszenia – Puchar Prezydenta.

CZYTAJ

Magiczny weekend polskich skoków!

Za takie weekendy kochamy Zakopane. Za takie weekendy kochamy też polskich skoczków! Wielka Krokiew kolejny raz udowodniła, że jest magicznym miejscem. Dwadzieścia trzy tysiące kibiców na skoczni i drugie tyle za bramami obiektu oraz miliony Polaków przed telewizorami obejrzało dwa dni niezwykłego widowiska.

CZYTAJ

To może być biało-czerwony weekend!

Są takie miejsca dla skoków narciarskich, gdzie wszyscy chcą być. Gdzie pojawiają się kibice, którzy wcześniej pokonują setki kilometrów, aby tylko poczuć atmosferę wielkiego sportowego święta. Gdzie skoczkowie szykują się wyjątkowo, aby pokazać się nieprzebranym tłumom, które potrafią odwdzięczyć się za dobry skok fantastyczną atmosferą. Jednym z takich miejsc jest Zakopane.

CZYTAJ

Polacy pokazali, że potrafią wygrywać

Po trzech porażkach w trzech pierwszych meczach fazy grupowej mistrzostw świata we Francji, biało-czerwoni wreszcie dali kibicom odrobinę radości. Pokonali Japonię 26:25, a później stawili zacięty opór gospodarzom (Polska przegrała 25:26).

CZYTAJ

Koniec marzeń Polaków o medalu

Niestety, bez polskich piłkarzy ręcznych rozegrana zostanie faza pucharowa mistrzostw świata we Francji. Biało-czerwonym pozostanie walka o miejsca 17–24. w tak zwanym Pucharze Prezydenta.

CZYTAJ

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).