Najnowsze wpisy

Marka 4F na Go Active Show

Marka 4F weźmie udział w wydarzeniu Go Active Show! Będziemy obecni nie tylko z naszą naczepą 4F i najnowszą kolekcją marki, ale również dodatkowymi atrakcjami! Odbędzie się spotkanie z Andrzejem Piątkiem – Dyrektorem Sportowym Polskiego Związku Kolarskiego, który opowie o ostatnich Mistrzostwach Świata w kolarstwie torowym, na którym nasza kadra zdobyła 2 medale - złoty i brązowy. Zaplanowaliśmy także pokazy rowerowe, w których wezmą udział zawodnicy Marek Bielówka (wielokrotny mistrz Polski), Kornel Brygoła oraz Piotr Surga. Kliknij po szczegóły.

CZYTAJ

4F sponsorem technicznym 10. PKO Poznań Półmaratonu

Po raz drugi marka 4F będzie sponsorem technicznym poznańskiego półmaratonu. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymają w swoich pakietach startowych koszulkę przygotowaną specjalnie na 10. PKO Poznań Półmaraton oraz kupon rabatowy na zakupy w mobilnym sklepie marki 4F na Poznań Sport Expo. Dodatkowo biegacze i kibice odwiedzający mobilny sklep w sobotę oraz niedzielę będą mieli możliwość przeprowadzenia u dietetyka analizy składu swojego ciała.

CZYTAJ

Polacy wracają do domu z Pucharem Prezydenta

Dwa zwycięstwa występujących w strojach 4F biało-czerwonych na zakończenie MŚ we Francji pozwoliły im zająć 17. miejsce i przywieźć do kraju trofeum pocieszenia – Puchar Prezydenta.

CZYTAJ

Magiczny weekend polskich skoków!

Za takie weekendy kochamy Zakopane. Za takie weekendy kochamy też polskich skoczków! Wielka Krokiew kolejny raz udowodniła, że jest magicznym miejscem. Dwadzieścia trzy tysiące kibiców na skoczni i drugie tyle za bramami obiektu oraz miliony Polaków przed telewizorami obejrzało dwa dni niezwykłego widowiska.

CZYTAJ

To może być biało-czerwony weekend!

Są takie miejsca dla skoków narciarskich, gdzie wszyscy chcą być. Gdzie pojawiają się kibice, którzy wcześniej pokonują setki kilometrów, aby tylko poczuć atmosferę wielkiego sportowego święta. Gdzie skoczkowie szykują się wyjątkowo, aby pokazać się nieprzebranym tłumom, które potrafią odwdzięczyć się za dobry skok fantastyczną atmosferą. Jednym z takich miejsc jest Zakopane.

CZYTAJ

Polacy pokazali, że potrafią wygrywać

Po trzech porażkach w trzech pierwszych meczach fazy grupowej mistrzostw świata we Francji, biało-czerwoni wreszcie dali kibicom odrobinę radości. Pokonali Japonię 26:25, a później stawili zacięty opór gospodarzom (Polska przegrała 25:26).

CZYTAJ

Koniec marzeń Polaków o medalu

Niestety, bez polskich piłkarzy ręcznych rozegrana zostanie faza pucharowa mistrzostw świata we Francji. Biało-czerwonym pozostanie walka o miejsca 17–24. w tak zwanym Pucharze Prezydenta.

CZYTAJ

Orły walczyły jak lwy, ale przegrały

Na inaugurację mistrzostw świata piłkarzy ręcznych przebudowana reprezentacja Polski przegrała z Norwegią 20:22. Po występujących w strojach 4F biało-czerwonych od początku nie było widać zdenerwowania, które mogło towarzyszyć debiutowi w tak ważnej imprezie. Bo właśnie w większości z debiutantów składa się polska kadra na turniej we Francji.

CZYTAJ

10 FAKTÓW, KTÓRE MUSISZ ZNAĆ PRZED MŚ PIŁKARZY RĘCZNYCH

W środę 12 stycznia we Francji rozpoczynają się mistrzostwa świata piłkarzy ręcznych. Oczywiście z udziałem reprezentacji Polski. Co każdy kibic musi wiedzieć o tej imprezie?

CZYTAJ

Andrejczyk z prestiżową nagrodą

Gdy kilka miesięcy temu Maria Andrejczyk rozpoczynała trzeci sezon w gronie seniorów, niewielu ją znało. W sukcesy wierzyli najbliżsi, trenerzy i... 4F, bo Marysia została twarzą kampanii reklamowej naszej marki. Dzisiaj Andrejczyk zna cała Polska.

CZYTAJ

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2017 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).