Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

79.99 PLN 199.99 PLN

KURTKI DLA DZIEWCZYNEK – obowiązkowy element garderoby każdego dziecka

Kurtki dziewczęce to obowiązkowy element garderoby każdego dziecka, który będzie niezastąpiony na co dzień, jak i w czasie uprawiania aktywności na świeżym powietrzu. Zewnętrzna warstwa odzieży ma za zadanie chronić organizm malucha przed trudnymi warunkami pogodowymi. W bogatej ofercie sklepu 4f można wybierać modele na każdą porą roku. Kurtki wiosenne dla dziewczynek oraz kurtki jesienne dla dziewczynek ochronią je przed opadami deszczu, porywami chłodnego wiatru czy niskimi temperaturami. Jako rodzice musimy zadbać o zdrowie naszej pociechy, która często nie umie dopasować ilości warstw odzieży do panujących na zewnątrz warunków.

KURTKI WIOSENNE I JESIENE – kiedy dziecko będzie używało kurtki

Kurtki dziewczęce posiadają modne printy i są dostępne w bogatej gamie kolorystycznej, dlatego przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym sportsmenkom. Sportowa odzież dziecięca to synonim wygody i komfortu, który sprawdzi się również na co dzień. Kurtki wiosenne dziewczęce można łączyć ze spodniami lub drobnymi akcesoriami dziewczęcymi. Pamiętajmy o tym, że równie ważne są warstwy zakładane pod kurtki dziewczęce – odpowiedni polar dziewczęcy czy bielizna bezszwowa dziewczęca zapewnią ciepło i odpowiednią termoregulację w mroźne, zimowe dni. Dbajmy również o to, by wyrobić w dziecku dobre nawyki i przed wyjściem na zewnątrz przypomnijmy mu o odpowiednim nakryciu głowy dziewczęcym, które będzie chroniło go przed chłodem czy nadmiernym słońcem.

KURTKI DZIEWCZĘCE – funkcjonalność przede wszystkim

Kurtki dla dziewczynek powinny być wykonane z wytrzymałych i zaawansowanych technicznie materiałów, które zagwarantują wygodę i zdrowie dziecka. Dobierając odpowiedni model zwróćmy uwagę nie tylko na rozmiar, ale na cechy, które mówią o przeznaczeniu produktu. Kurtki 3w1 dziewczęce to najbardziej zaawansowane produkty idealne do uprawiania sportów, a kurtki miejskie dziewczęce to odzież w sam raz do szkoły i na co dzień. Jeśli szukamy modeli wykonanych z cieńszych materiałów, postawmy na kurtki softshellowe dziewczęce, które stanowią doskonałą barierę przed wiatrem oraz deszczem.

Kurtki

sortuj według

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).