naszej jakości ufają profesjonaliści

Ubieramy zawodowych sportowców m.in. kolarzy, lekkoatletów, łyżwiarzy, narciarzy i piłkarzy ręcznych, w tym także Olimpijczyków z 6 krajów

doceniło nas ponad 500 000 fanów

Od 12 lat wspieramy profesjonalistów i amatorów odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Doceniło to ponad 500 000 fanów.

darmowa dostawa do sklepów

Każde zamówienie możesz za darmo odebrać w sklepie 4F. Zamówienia > 170 zł dowozimy też za darmo kurierem pod Twoje drzwi.

Czapki zimowe

(31)
Ustaw kierunek malejący
40
120
Ustaw kierunek malejący
40
120

Czapki zimowe dla dziewczynki

Czapka zimowa dziewczęca na pierwszy rzut oka jest wyłącznie dodatkiem, który może się podobać lub nie. Nie jest to jednak prawdą, gdyż ten rodzaj akcesoriów dziewczęcych ma przede wszystkim przynosić wymierne korzyści zdrowotne. Czapki zimowe dla dziewczynki chronią zatoki i zapobiegają nadmiernej utracie ciepła przez głowę. Ochraniają ponadto uszy przed przemarznięciem i zapobiegają wypadaniu, łamaniu i kruszeniu się włosów nieodpornych na minusowe temperatury. Z tego powodu warto nosić nakrycie głowy zawsze w czasie minusowych temperatur czy opadów śniegu.

Odpowiednia czapka zimowa dla dziewczynki


Odpowiednio dobrana czapka zimowa dla dziewczynki powinna być przede wszystkim wygodna, przewiewna i zakrywająca uszy. Modele dostępne w naszej ofercie są wykonane z zaawansowanych technicznie materiałów, które podnoszą komfort noszenia czapki zarówno na co dzień jak i w czasie zimowych treningów na świeżym powietrzu. Założenie czapki zimowej dziewczęcej jest obowiązkowe w czasie zimowych sportów takich jak jazda na nartach czy na snowboardzie. Nakrycie głowy można stosować również pod kask, który chroni dziecko przed urazami.

Modne czapki zimowe dziewczęce


Czapki zimowe dziewczęce dostępne w naszym asortymencie charakteryzują się modnym designem, który podkreśla ich wyjątkowość i sportowy charakter. Decydując się na dany model pamiętajmy o wyborze odpowiedniego rozmiaru, który zagwarantuje dziecku odpowiedni przepływ krwi i oddychalność. Zawsze należy zmierzyć obwód głowy, nie sugerując się ogólnie przyjętym system miar. Istotne jest także stosowanie się do sposobu prania i konserwacji, by jak najdłużej zachować techniczne właściwości czapek zimowych dla dziewczynek.

Czapkę zimową dziewczęcą możemy dopasować do kurtki dziewczęcej, spodni lub innych dodatków, by całość garderoby wyglądała stylowo i modnie. Nowoczesne wzornictwo, które gwarantuje marka 4f, stanie się z całą pewnością inspiracją do nietypowych połączeń odzieży, które dadzą dziecku możliwość podkreślenia własnego stylu.