Filtry
W naszej najnowszej kolekcji znajdziecie wysokiej jakości szorty kąpielowe męskie, które wyróżniają się doskonałymi parametrami użytkowymi, zapewniającymi najwyższy komfort nawet w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego. Ciekawy nowoczesny design kąpielówek, daje poczucie komfortu podczas pływania. Dostępne w naszej ofercie kąpielówki męskie sprawdzą się doskonale w każdych warunkach - zarówno na basenie jak i na plaży.

Spodenki kąpielowe

Kąpielówki męskie, to strój sportowy, który przeznaczony jest do użytkowania w specyficznych warunkach. Woda, szczególnie ta w zbiornikach naturalnych, stwarza zmienne warunki, przez co bardzo ważną kwestią jest to, aby spodenki kąpielowe zapewniały idealne dopasowanie i krycie. Oferowane przez nas slipy kąpielowe męskie świetnie dopasowują się do sylwetki, a w dodatku nie krępują ruchów. Wyposażone są w specjalną, higieniczna podszewkę, która gwarantuje skuteczne krycie. Nasze szorty kąpielowe męskie mają elastyczny pas z regulacją na sznurek, który zapewnia możliwość jeszcze lepszego dopasowania.

Szorty kąpielowe męskie

Podczas wakacyjnych wypraw nad wodę, bardzo ważną kwestią jest to, aby spodenki kąpielowe szybko schły. Dostępne w naszym asortymencie szorty kąpielowe męskie, wykonane są głównie z poliamidu. Materiał ten zapewnia wysoki poziom higroskopijności i można go farbować w dowolnych barwach. Stąd kąpielówki męskie 4F dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych i mają ciekawe wzory. Ponadto elastyczny materiał i dopasowany krój zapewniają pełną swobodę ruchów, a jednocześnie minimalizują działanie oporu wody.

Slipy kąpielowe męskie

Pamiętajmy, że w niektórych miejscach (przede wszystkim na basenach), długie szorty kąpielowe męskie mogą być zabronione. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nosząc bardzo mocno wykrojone slipy kąpielowe męskie, spora rzesza panów może czuć się niekomfortowo. Stąd projektanci 4F stworzyli specjalne modele, które gwarantują pełen komfort w trakcie pływania, a zarazem spełniają reguły obowiązujące na basenach. Nasze kąpielówki męskie, to najlepszy wybór dla każdego pływaka.
Nie znaleziono nic spełniającego ustawione kryteria filtrowania

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).