naszej jakości ufają profesjonaliści

Ubieramy zawodowych sportowców m.in. kolarzy, lekkoatletów, łyżwiarzy, narciarzy i piłkarzy ręcznych, w tym także Olimpijczyków z 6 krajów

doceniło nas ponad 500 000 fanów

Od 12 lat wspieramy profesjonalistów i amatorów odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Doceniło to ponad 500 000 fanów.

darmowa dostawa do sklepów

Każde zamówienie możesz za darmo odebrać w sklepie 4F. Zamówienia > 170 zł dowozimy też za darmo kurierem pod Twoje drzwi.

Koszulki treningowe

(77)
Ustaw kierunek malejący
40
120
Strona
 1. Koszulka treningowa męska
  Cena promocyjna 49,99 PLN Regular Price 79,99 PLN
 2. Koszulka treningowa męska
  Cena promocyjna 49,99 PLN Regular Price 79,99 PLN
 3. Koszulka treningowa męska
  Cena promocyjna 99,99 PLN Regular Price 119,99 PLN
 4. Koszulka treningowa męska
  Cena promocyjna 99,99 PLN Regular Price 119,99 PLN
 5. Koszulka treningowa męska
  Cena promocyjna 99,99 PLN Regular Price 119,99 PLN
Ustaw kierunek malejący
40
120
Strona

Nie ma złej pogody na trening! Koszulki termoaktywne, to odzież przeznaczona do każdego rodzaju treningu wysiłkowego, wykonywanego w niekorzystnych warunkach atmosferycznych takich jak niska temperatura, intensywny wiatr czy opady deszczu i śniegu. Oferujemy koszulki termoaktywne męskie wykonane z wysokiej jakości materiałów, które nie krępują ruchów i sprawiają, że będziesz czuł się komfortowo.

KOSZULKA TERMOAKTYWNA NA EKSTREMALNE WARUNKI

Ochrona, to jedna z podstawowych funkcji jaką spełniają koszulki termiczne. Mikroklimat jaki się tworzy wokół naszego ciała składa się z kombinacji takich parametrów jak: temperatura ciała, wilgotność i ruch powietrza. Ubranie, m.in. koszulki treningowe, działa jak tarcza ochronna przeciw zmieniającym się warunkom atmosferycznym i wspomaga proces termoregulacji naszego ciała. Barierę tworzą warstwy ubrań, powietrze pomiędzy poszczególnymi warstwami i powietrze zawarte w materiałach. W tym kontekście, nasze koszulki termoaktywne tworzą podstawową warstwę ochronną, doskonale odprowadzają wilgoć na zewnątrz dostosowując się do warunków zewnętrznych i pomagają utrzymać stałą temperaturę ciała.

KOSZULKI TERMOAKTYWNE MĘSKIE

Idealna koszulka termoaktywna dla mężczyzn powinna być funkcjonalna, przyjazna pod względem fizjologicznym, a także modna. Dzięki optymalnej kombinacji tkanin oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii szwalniczych, koszulka oddychająca 4F spełnia wszystkie te wymogi: nie ogranicza nawet najbardziej dynamicznych ruchów, zapewnia doskonałą wentylację ciała i komfortowe samopoczucie podczas uprawiania różnych dyscyplin sportowych, a także świetnie prezentuje się pod względem wizualnym.

KOSZULKI ODDYCHAJĄCE

Istnieją dwa główne czynniki, które sprawiają, że odzież pozwala skórze ciała na swobodne oddychanie - kombinacja materiałów użytych do wykonania konkretnego ubrania oraz sposób w jaki włókna są ze sobą zszyte. Koszulki oddychające 4F zaprojektowane są tak, aby nie blokować naturalnego procesu oddychania skóry i termoregulacji. Zadbaliśmy o każdy szczegół, który pomoże ci na komfortowe uprawianie twoich ulubionych sportów.

KOSZULKA TRENINGOWA MĘSKA

Koszulka treningowa sprawdzi się w czasie wielu aktywności na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Jest idealnym rozwiązaniem w czasie biegania, jazdy na rowerze czy jako pierwsza warstwa odzieży w czasie uprawiania trekkingu. Koszulka termiczna dba o ciepło, zapewniając jednocześnie perfekcyjną oddychalność skóry. Chcecie zadbać o wygodę w czasie uprawiania sportu i jednocześnie wyglądać modnie oraz nowocześnie? Nasze koszulki treningowe męskie spełnią wszystkie wasze oczekiwania.