Filtry
Wszystkim kobietom, które kochają wakacyjne, kolorowe stylizacje, polecamy nasze oryginalne torby plażowe. Praktyczny krój sprawia, że można w niej z łatwością przechować wszelkie niezbędne akcesoria, które zabieramy ze sobą nad morze. W naszym sklepie internetowym znajdziecie torby damskie plażowe z fantazyjnymi wzorami, których wygląd pozwoli wyróżnić się z tłumu wczasowiczów, a także torby na plażę w wersji sportowej, idealnie nadające się na letnią wycieczkę.

Torby damskie plażowe

Nasi projektanci stworzyli wiele różnych modeli torby na plażę. W naszej kolekcji proponujemy torby damskie plażowe w żywych, letnich kolorach i wzorach. Proponujemy neonowe barwy odcieni różu, fioletu, szmaragdu, nadruki z motywem roślinnym, a także model w stylistyce marynarskiej. Panie, dla których torby plażowe będą pełnić rolę klasycznej torebki, z pewnością zainteresują się modelami o bardziej stonowanych kolorach: czarnym, granatowym czy khaki. Każda pani znajdzie model, który spełni jej oczekiwania.

Torba plażowa

Torby damskie plażowe powinny być pakowne i jednocześnie zapewniać dobrą organizację przedmiotów, które pakujemy wewnętrz. Oferujemy modele 17-litrowe, 20-litrowe i 30-litrowe, z komorą główną i wewnętrznymi kieszeniami na zamek. Dostępna w naszym asortymencie torba plażowa, wykonana została z wytrzymałego materiału (poliestru), który jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Jest to bardzo ważna kwestia, kiedy wybieramy się na plaże, ponieważ piasek, szczególnie ten mokry, bardzo łatwo zanieczyszcza cały nasz strój.

Torby na plażę

Torby plażowe mają bardzo szerokie zastosowanie i sprawdzą się nie tylko podczas wakacyjnego wypoczynku. W letnie dni, będą stanowić modny dodatek do stylizacji na co dzień. Torba plażowa może również pełnić funkcję torby sportowej, do której zapakujemy wszystkie potrzebne ubrania i akcesoria na siłownię czy zajęcia fitness. Pełen komfort użytkowania zapewniony został dzięki podwójnym uchwytom do noszenia w dłoni lub na ramieniu.
Nie znaleziono nic spełniającego ustawione kryteria filtrowania

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).