naszej jakości ufają profesjonaliści

Ubieramy zawodowych sportowców m.in. kolarzy, lekkoatletów, łyżwiarzy, narciarzy i piłkarzy ręcznych, w tym także Olimpijczyków z 6 krajów

doceniło nas ponad 500 000 fanów

Od 12 lat wspieramy profesjonalistów i amatorów odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Doceniło to ponad 500 000 fanów.

darmowa dostawa do sklepów

Każde zamówienie możesz za darmo odebrać w sklepie 4F. Zamówienia > 170 zł dowozimy też za darmo kurierem pod Twoje drzwi.

Spodnie dresowe

(52)
Ustaw kierunek malejący
40
120
Strona
  1. Spodnie dresowe męskie SPMD070 - czerwony
    Cena promocyjna 149,99 PLN Regular Price 174,99 PLN
  2. Spodnie dresowe męskie SPMD072 - czerwony
    Cena promocyjna 149,99 PLN Regular Price 174,99 PLN
  3. Spodnie dresowe męskie SPMD006 - granat
    Cena promocyjna 149,99 PLN Regular Price 174,99 PLN
Ustaw kierunek malejący
40
120
Strona

Spodnie dresowe

Dresy męskie są nieśmiertelnym produktem, na który zawsze będzie popyt niezależnie od czasu i okoliczności. Jednakże w dzisiejszych czasach dres to o wiele więcej niż znoszone spodnie sportowe znalezione gdzieś w stosie starych ubrań. Dziś spodnie dresowe wyznaczają styl i znakomicie ukazują nasze nastawienie do sportu. Pozwalają czuć się pewnie i atrakcyjnie.

Podczas gdy wygoda nadal jest priorytetem podczas projektowania dresów, każdy z nas może dowolnie wybierać spośród spodni dresowych, posiadających różne fasony, szerokość, długość i kolorystykę. Dresy to nadal niezbędny dodatek w naszej garderobie niezależnie od  tego czy trenujemy regularnie czy wolimy spędzić czas w domu.

 

Jakie powinny być odpowiednie spodnie dresowe?

Może to mało prawdopodobne, ale taka jest prawda. Znalezienie odpowiednich spodni dresowych niejednokrotnie wiąże się z godzinami spędzonymi w galeriach handlowych.

Idąc do sklepu i dokonując przymiarki dresów musimy zwrócić szczególną uwagę na to czy aktualnie przymierzane przez nas spodnie zapewniają nam pełną swobodę ruchów, nie są zbyt ciasne bądź czy mają odpowiednią długość.  Jednym słowem – wybierzmy takie spodnie dresowe, które będą wygodne, atrakcyjne wizualnie – a przede wszystkim – dopasowane do naszej sylwetki i potrzeb.

Zacznijmy trenować regularnie, a przede wszystkim z przyjemnością! Trening to styl życia, z którym z dnia na dzień utożsamiają się miliony osób na całym świecie.

 

 

Ćwicz ze stylem! Zobacz spodnie dresowe 4F: