naszej jakości ufają profesjonaliści

Ubieramy zawodowych sportowców m.in. kolarzy, lekkoatletów, łyżwiarzy, narciarzy i piłkarzy ręcznych, w tym także Olimpijczyków z 6 krajów

doceniło nas ponad 400 000 fanów

Od 12 lat wspieramy profesjonalistów i amatorów odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Doceniło to ponad 400 tys. fanów.

darmowa dostawa do sklepów

Każde zamówienie możesz za darmo odebrać w sklepie 4F. Zamówienia > 170 zł dowozimy też za darmo kurierem pod Twoje drzwi.

Spodnie dresowe

Ustaw kierunek malejący
20
40
Strona
 1. bestseller
  Spodnie dresowe męskie SPMD257 - ciemny szary melanż Spodnie dresowe męskie SPMD257 - ciemny szary melanż
  Cena promocyjna 99,99 PLN Regular Price 149,99 PLN
 2. Spodnie dresowe męskie SPMD259 - burgund Spodnie dresowe męskie SPMD259 - burgund
  Cena promocyjna 119,99 PLN Regular Price 149,99 PLN
 3. bestseller
  Spodnie dresowe męskie SPMD204 - głęboka czerń allover Spodnie dresowe męskie SPMD204 - głęboka czerń allover
  Cena promocyjna 119,99 PLN Regular Price 149,99 PLN
 4. bestseller
  Spodnie dresowe męskie SPMD300 - czerwony Spodnie dresowe męskie SPMD300 - czerwony
  Cena promocyjna 99,99 PLN Regular Price 119,99 PLN
 5. bestseller
  Spodnie dresowe męskie SPMD300 - niebieski Spodnie dresowe męskie SPMD300 - niebieski
  Cena promocyjna 99,99 PLN Regular Price 119,99 PLN
Ustaw kierunek malejący
20
40
Strona

Spodnie dresowe

Dresy męskie są nieśmiertelnym produktem, na który zawsze będzie popyt niezależnie od czasu i okoliczności. Jednakże w dzisiejszych czasach dres to o wiele więcej niż znoszone spodnie sportowe znalezione gdzieś w stosie starych ubrań. Dziś spodnie dresowe wyznaczają styl i znakomicie ukazują nasze nastawienie do sportu. Pozwalają czuć się pewnie i atrakcyjnie.

Podczas gdy wygoda nadal jest priorytetem podczas projektowania dresów, każdy z nas może dowolnie wybierać spośród spodni dresowych, posiadających różne fasony, szerokość, długość i kolorystykę. Dresy to nadal niezbędny dodatek w naszej garderobie niezależnie od  tego czy trenujemy regularnie czy wolimy spędzić czas w domu.

 

Jakie powinny być odpowiednie spodnie dresowe?

Może to mało prawdopodobne, ale taka jest prawda. Znalezienie odpowiednich spodni dresowych niejednokrotnie wiąże się z godzinami spędzonymi w galeriach handlowych.

Idąc do sklepu i dokonując przymiarki dresów musimy zwrócić szczególną uwagę na to czy aktualnie przymierzane przez nas spodnie zapewniają nam pełną swobodę ruchów, nie są zbyt ciasne bądź czy mają odpowiednią długość.  Jednym słowem – wybierzmy takie spodnie dresowe, które będą wygodne, atrakcyjne wizualnie – a przede wszystkim – dopasowane do naszej sylwetki i potrzeb.

Zacznijmy trenować regularnie, a przede wszystkim z przyjemnością! Trening to styl życia, z którym z dnia na dzień utożsamiają się miliony osób na całym świecie.

 

 

Ćwicz ze stylem! Zobacz spodnie dresowe 4F: