naszej jakości ufają profesjonaliści

Ubieramy zawodowych sportowców m.in. kolarzy, lekkoatletów, łyżwiarzy, narciarzy i piłkarzy ręcznych, w tym także Olimpijczyków z 6 krajów

doceniło nas ponad 500 000 fanów

Od 12 lat wspieramy profesjonalistów i amatorów odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Doceniło to ponad 500 000 fanów.

darmowa dostawa do sklepów

Każde zamówienie możesz za darmo odebrać w sklepie 4F. Zamówienia > 170 zł dowozimy też za darmo kurierem pod Twoje drzwi.

Kaski rowerowe

Ustaw kierunek malejący
20
40
 1. Kask rowerowy KSR102 - czerwony neon
  Cena promocyjna 149,99 PLN Regular Price 199,99 PLN
 2. Kask rowerowy uniseks KSR200 - czarny&biały
  Cena promocyjna 129,99 PLN Regular Price 199,99 PLN
 3. Kask rowerowy uniseks KSR300 - głęboka czerń
  Cena promocyjna 129,99 PLN Regular Price 179,99 PLN
 4. Kask rowerowy uniseks KSR300 - biały
  Cena promocyjna 149,99 PLN Regular Price 179,99 PLN
Ustaw kierunek malejący
20
40

Kaski rowerowe

Chociaż w Polsce kaski na rower nie muszą być obowiązkowo zakładane przez rowerzystów (kiedy w wielu innych krajach europejskich przepisy prawne nakładają taki obowiązek), to niezależnie od tego czy jesteś kolarzem amatorem, czy może bierzesz udział w zawodach, powinieneś zaopatrzyć się w odpowiednią ochronę twojej głowy. W ofercie 4F znajdziesz ultralekkie kaski rowerowe, które zapewnią ci pełne bezpieczeństwo podczas rowerowych wycieczek i kolarskich aktywności.

Bezpieczne kaski na rower

Oferowane przez nas kaski kolarskie wykonane są w naszej innowacyjnej technologii 4F Shield, a także posiadają konstrukcję In-Mold. Zwykłe kaski kolarskie bardzo narażone są na pęknięcia skorupy. Konstrukcja In-Mold opiera się na stapianiu styropianu ze skorupą zewnętrzną, co zapobiega tego typu uszkodzeniom. Dzięki tej technologii, możemy tworzyć kaski na rower o dowolnym kształcie i tworzyć w nich otwory wentylacyjne. Kask rowerowy dostępny w sklepie internetowym 4F posiada konstrukcję, która jest zgodna z dyrektywą europejską EEC: 89/689/EEC, dotyczącą środków ochrony indywidualnej oraz normą EN 1078, regulującą wymagania i metody badań dla kasków noszonych przez rowerzystów, użytkowników deskorolek i wrotek.

Kaski rowerowe damskie i męskie

W ofercie 4F znajdziesz dla siebie odpowiedni kask rowerowy męski jak i damski. Modele mają uniwersalne kolory, które powinny przypaść do gustu zarówno rowerzystkom jak i kolarzom. Kaski rowerowe damskie i męskie dostępne są w dwóch rozmiarach: M (55-58 cm) oraz L (59-62 cm).

Kaski kolarskie szosowe

Dyscyplina sportowa jaką jest kolarstwo dzieli się na cztery główne rodzaje: kolarstwo szosowe, górskie, przełajowe i torowe. Rowerzysta powinien wybierać odpowiedni kask rowerowy, w zależności od typu dyscypliny. W najpopularniejszym rodzaju jakim jest kolarstwo szosowe, bezpieczeństwo powinno iść w parze z odpowiednią aerodynamiką. Nasze kaski kolarskie skonstruowane są ze skorupy EPS, która pochłania naprężenia, powstające podczas upadku. Specjalna siatka chroni skutecznie przed uciążliwymi owadami a antyalergiczna wyściółka zapewnia odpowiedni komfort.

Kask rowerowy górski

Kaski na rower do jazdy po górach powinny zapewniać odpowiednią ochronę, a jednocześnie cechować się małą wagą. Stąd, oferowany przez nas kask rowerowy górski jest ultralekki i waży zaledwie 250 g. Posiada odpinany daszek, który skutecznie chroni twarz przed promieniami słonecznymi i gałęziami. Kaski rowerowe 4F mają specjalne otwory, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.