naszej jakości ufają profesjonaliści

Ubieramy zawodowych sportowców m.in. kolarzy, lekkoatletów, łyżwiarzy, narciarzy i piłkarzy ręcznych, w tym także Olimpijczyków z 6 krajów

doceniło nas ponad 400 000 fanów

Od 12 lat wspieramy profesjonalistów i amatorów odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Doceniło to ponad 400 tys. fanów.

darmowa dostawa do sklepów

Każde zamówienie możesz za darmo odebrać w sklepie 4F. Zamówienia > 170 zł dowozimy też za darmo kurierem pod Twoje drzwi.

Kaski rowerowe

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Kaski rowerowe to akcesoria, które gwarantują skuteczną ochronę głowy w trakcie każdej wyprawy jednośladem. Z tego powodu są niezbędnym elementem wyposażenia każdego amatora rowerowych wycieczek. Modele dostępne w ofercie 4F są ultralekkie, a jednocześnie zapewniają skuteczną amortyzację w razie upadku. Każdy z oferowanych kasków posiada regulację, dzięki czemu można go odpowiednio dopasować do wielkości głowy i czuć się komfortowo w trakcie jazdy. Kaski rowerowe dostępne są zarówno w żywej, jak i nieco bardziej stonowanej kolorystyce i wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Nowoczesny design kasków rowerowych pozwala każdemu, kto go założy zmienić nieco swój sportowy design. W naszej ofercie każdy znajdzie kask rowerowy, którego nie powstydziłby się nawet największy sportowiec wyczynowy!