naszej jakości ufają profesjonaliści

Ubieramy zawodowych sportowców m.in. kolarzy, lekkoatletów, łyżwiarzy, narciarzy i piłkarzy ręcznych, w tym także Olimpijczyków z 6 krajów

doceniło nas ponad 500 000 fanów

Od 12 lat wspieramy profesjonalistów i amatorów odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Doceniło to ponad 500 000 fanów.

darmowa dostawa do sklepów

Każde zamówienie możesz za darmo odebrać w sklepie 4F. Zamówienia > 170 zł dowozimy też za darmo kurierem pod Twoje drzwi.

Rękawiczki rowerowe

Ustaw kierunek malejący
20
40
Ustaw kierunek malejący
20
40

Rękawiczki rowerowe damskie 4f

Rękawiczki rowerowe powinnaś zakładać za każdym razem, gdy wsiadasz na rower. Ich obecność na dłoniach będzie zapobiegała lub redukowała ryzyko powstawania kontuzji oraz dbała o wiele dodatkowych aspektów. Modne kolory, wytrzymała konstrukcja i najlepsze materiały wykorzystane do produkcji to gwarancja ochrony dłoni, jakiej nie doświadczyłaś nigdy wcześniej. Niezależnie od tego, czy wolisz model z palcami lub bez nich, zadbaj od dziś o swój komfort oraz bezpieczeństwo.

Damskie rękawiczki rowerowe

Rękawiczki na rower damskie pomagają zatrzymać się w trakcie upadku z roweru. Noszenie ich na dłoniach wpływa na poprawę amortyzacji i większą kontrolę nad sprzętem, szczególnie w trakcie hamowania. Docenią je wszystkie panie jeżdżące w trudnych, górskich warunkach, które muszą używać sporej siły do utrzymania kierownicy. Rękawiczki kolarskie będą chroniły również przed poparzeniami słonecznymi, gdyż jest to szczególnie wrażliwy obszar ciała.

Wysokiej jakości rękawiczki kolarskie damskie

Kluczową rolę odgrywa wypełnienie, które wpływa na ułożenie dłoni na kierownicy. Powinno znajdować się w górnej, środkowej części oraz bezpośrednio pod kciukiem. Ich odpowiednie rozmieszczenie sprawia, że wygodnie i pewnie obejmiesz kierownicę. W niektórych modelach rękawic na rower występują również żelowe wkładki, które chronią przed bolesnymi odciskami i poprawiają chwyt.

Rękawiczki do roweru muszą być wykonane z zaawansowanych technologicznie materiałów, które będą dopasowane do twoich dłoni, oddychalne i jednocześnie lekkie. Wybierając idealny model dla siebie sprawdź, czy produkt zakrywa cały grzbiet twoich dłoni, dając ci najlepszą możliwą ochronę. Wybrane rękawice rowerowe są wyposażone w uchwyty między palcami ułatwiające ich ściąganie oraz specjalne frotowe strefy do wycierania potu.

Nie można również zapominać o systemie wentylacji! Wysokiej jakości damskie rękawiczki na rower są wykonane z materiałów zapewniających odpowiednią cyrkulację powietrza, często wyposażonych w dodatkową siateczkę mesh.

Damskie rękawiczki kolarskie oraz inne akcesoria

Jeśli lubisz kolarstwo i uprawiasz go zawodowo lub hobbystycznie, powinnaś nosić inne akcesoria poprawiające twoje bezpieczeństwo i komfort. Podstawowym elementem wyposażenia na rower są z pewnością okulary i kask rowerowy, które dbają o odpowiednią widoczność i ochronę głowy w razie upadku. Jeśli często pokonujesz długie trasy, chętnie założysz wygodny plecak rowerowy, który pomieści najważniejsze przedmioty.