naszej jakości ufają profesjonaliści

Ubieramy zawodowych sportowców m.in. kolarzy, lekkoatletów, łyżwiarzy, narciarzy i piłkarzy ręcznych, w tym także Olimpijczyków z 6 krajów

doceniło nas ponad 500 000 fanów

Od 12 lat wspieramy profesjonalistów i amatorów odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Doceniło to ponad 500 000 fanów.

darmowa dostawa do sklepów

Każde zamówienie możesz za darmo odebrać w sklepie 4F. Zamówienia > 170 zł dowozimy też za darmo kurierem pod Twoje drzwi.

Spodnie narciarskie

(10)
Ustaw kierunek malejący
40
120
Ustaw kierunek malejący
40
120

SPODNIE NARCIARSKIE DLA DZIEWCZYNEK

Odpowiednie spodnie narciarskie dziewczęce powinniśmy dobierać podobnie jak kurtkę na stok, zadając sobie pytanie jak często będzie używana i jaki jest poziom umiejętności naszego dziecka. Spodnie są najważniejszą częścią ubioru narciarza, dlatego przede wszystkim powinny pasować do dziewczęcej budowy ciała, dbając o ochronę przed śniegiem i zapewniając pełną swobodę ruchów.
Spodnie narciarskie dla dziewczynek często posiadają podwyższony stan, który lepiej chroni ich okolice lędźwiowe. Ten rodzaj odzieży charakteryzuje się również profilowanymi nogawkami oraz regulacją pasa. W czasie zakupu powinniśmy zwrócić również uwagę na takie elementy jak laminowane szwy, wodoszczelne zamki, wzmocnienia czy systemy wentylacyjne. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo duży wybór modeli, które nie tylko spełniają wszystkie wymagania techniczne, ale zachwycą swoim wyglądem nawet wymagające młode narciarki.

SPECJALNY MATERIAŁ SPODNI NARCIARSKICH DLA DZIEWCZYNEK

Materiał z jakiego zostały wykonane spodnie narciarskie dziecięce decyduje o ich jakości. By zadbać o jak najlepszą ochronę na stoku, sprawdźmy obecność membrany, która powinna być dostosowana do różnych warunków atmosferycznych. Ma ona za zadanie zapewniać odporność na śnieg i wilgoć oraz zapewnić skórze dziecka optymalną oddychalność. W parametrach wybranego modelu należy sprawdzić konkretne wartości, które określą stopień ochrony – im wyższe wartości, tym lepiej.

PEŁNY ZESTAW NA NARTY DLA DZIEWCZYNKI

Odpowiednia odzież narciarska powinna składać się zawsze z 3 warstw, które zadbają o świetne samopoczucie i dobrą zabawę na stoku. Najpierw warto założyć dziecku bieliznę bezszwową dziewczęcą, która odprowadza wilgoć na zewnątrz i zapewnia idealną termoregulację. Jako drugą warstwę zadbajmy o to, by maluch założył polar dziewczęcy lub bluzę dziewczęcą, które będą magazynowały ciepło wytworzone przez ciało w czasie intensywnego ruchu. Ostatnią warstwą powinny być spodnie narciarskie dziewczęce, kurtka narciarska dziewczęca oraz akcesoria dziewczęce, które będą stanowiły doskonałą ochronę przez zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi.