naszej jakości ufają profesjonaliści

Ubieramy zawodowych sportowców m.in. kolarzy, lekkoatletów, łyżwiarzy, narciarzy i piłkarzy ręcznych, w tym także Olimpijczyków z 6 krajów

doceniło nas ponad 400 000 fanów

Od 12 lat wspieramy profesjonalistów i amatorów odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Doceniło to ponad 400 tys. fanów.

darmowa dostawa do sklepów

Każde zamówienie możesz za darmo odebrać w sklepie 4F. Zamówienia > 170 zł dowozimy też za darmo kurierem pod Twoje drzwi.

Rękawiczki narciarskie

Ustaw kierunek malejący
20
40
Strona
Ustaw kierunek malejący
20
40
Strona
Oferujemy duży wybór ciepłych, męskich rękawiczek narciarskich wyróżniających się najwyższą jakością wykonania. Wykorzystane w trakcie produkcji materiały sprawiają, że rękawiczki narciarskie męskie są wodoszczelne, a jednocześnie sprawiają, że skóra może oddychać. Specjalny materiał wewnątrz rękawiczek zapewnia dobrą izolację cieplną oraz ochronę przed wiatrem. Regulacja mankietu pozwala na ścisłe dopasowanie rękawiczek narciarskich męskich do dłoni. Bez względu na to, czy biegasz, jeździsz na nartach czy wędrujesz po górach, warto zaopatrzyć się w rękawice narciarskie męskie, by cieszyć się sportami zimowymi bez obaw o swoje dłonie.