naszej jakości ufają profesjonaliści

Ubieramy zawodowych sportowców m.in. kolarzy, lekkoatletów, łyżwiarzy, narciarzy i piłkarzy ręcznych, w tym także Olimpijczyków z 6 krajów

doceniło nas ponad 500 000 fanów

Od 12 lat wspieramy profesjonalistów i amatorów odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Doceniło to ponad 500 000 fanów.

darmowa dostawa do sklepów

Każde zamówienie możesz za darmo odebrać w sklepie 4F. Zamówienia > 170 zł dowozimy też za darmo kurierem pod Twoje drzwi.

Rękawiczki narciarskie

(11)
Ustaw kierunek malejący
40
120
Ustaw kierunek malejący
40
120
Rękawiczki narciarskie damskie to jeden z głównych elementów ubioru każdej miłośniczki sportów zimowych. W naszym sklepie można znaleźć bardzo duży wybór rękawiczek narciarskich damskich, które zapewnią skuteczną ochronę dłoni przed zimnem i wiatrem podczas szusowania na stoku.
Wyselekcjonowane materiały wykorzystane do produkcji damskich rękawiczek narciarskich gwarantują optymalną wodoszczelność w trakcie każdej aktywności fizycznej. Specjalny system regulacji na nadgarstkach sprawia, że rękawiczki narciarskie damskie idealnie dopasowują się do dłoni, co zwiększa komfort oraz zabezpiecza je przed zsunięciem w trakcie intensywnego ruchu. Dodatkowe elementy odblaskowe znacząco zwiększają widoczność, a tym samym przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa w trudnych warunkach atmosferycznych.