Filtry

Okazje

Rozmiar

Zakres cen

169.99 PLN 199.99 PLN

Kaski rowerowe

Chociaż w Polsce kaski na rower nie muszą być obowiązkowo zakładane przez rowerzystów (kiedy w wielu innych krajach europejskich przepisy prawne nakładają taki obowiązek), to niezależnie od tego czy jesteś kolarzem amatorem, czy może bierzesz udział w zawodach, powinieneś zaopatrzyć się w odpowiednią ochronę twojej głowy. W ofercie 4F znajdziesz ultralekkie kaski rowerowe, które zapewnią ci pełne bezpieczeństwo podczas rowerowych wycieczek i kolarskich aktywności.

Bezpieczne kaski na rower

Oferowane przez nas kaski kolarskie wykonane są w naszej innowacyjnej technologii 4F Shield, a także posiadają konstrukcję In-Mold. Zwykłe kaski kolarskie bardzo narażone są na pęknięcia skorupy. Konstrukcja In-Mold opiera się na stapianiu styropianu ze skorupą zewnętrzną, co zapobiega tego typu uszkodzeniom. Dzięki tej technologii, możemy tworzyć kaski na rower o dowolnym kształcie i tworzyć w nich otwory wentylacyjne. Kask rowerowy dostępny w sklepie internetowym 4F posiada konstrukcję, która jest zgodna z dyrektywą europejską EEC: 89/689/EEC, dotyczącą środków ochrony indywidualnej oraz normą EN 1078, regulującą wymagania i metody badań dla kasków noszonych przez rowerzystów, użytkowników deskorolek i wrotek.

Kaski rowerowe damskie i męskie

W ofercie 4F znajdziesz dla siebie odpowiedni kask rowerowy męski jak i damski. Modele mają uniwersalne kolory, które powinny przypaść do gustu zarówno rowerzystkom jak i kolarzom. Kaski rowerowe damskie i męskie dostępne są w dwóch rozmiarach: M (55-58 cm) oraz L (59-62 cm).

Kaski kolarskie szosowe

Dyscyplina sportowa jaką jest kolarstwo dzieli się na cztery główne rodzaje: kolarstwo szosowe, górskie, przełajowe i torowe. Rowerzysta powinien wybierać odpowiedni kask rowerowy, w zależności od typu dyscypliny. W najpopularniejszym rodzaju jakim jest kolarstwo szosowe, bezpieczeństwo powinno iść w parze z odpowiednią aerodynamiką. Nasze kaski kolarskie skonstruowane są ze skorupy EPS, która pochłania naprężenia, powstające podczas upadku. Specjalna siatka chroni skutecznie przed uciążliwymi owadami a antyalergiczna wyściółka zapewnia odpowiedni komfort.

Kask rowerowy górski

Kaski na rower do jazdy po górach powinny zapewniać odpowiednią ochronę, a jednocześnie cechować się małą wagą. Stąd, oferowany przez nas kask rowerowy górski jest ultralekki i waży zaledwie 250 g. Posiada odpinany daszek, który skutecznie chroni twarz przed promieniami słonecznymi i gałęziami. Kaski rowerowe 4F mają specjalne otwory, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.

Kaski rowerowe

sortuj według
Mid Season Sale
Kask rowerowy KSR001  biały
169.99 PLN 194.99 PLN
Mid Season Sale
Kask rowerowy KSR001  głęboka czerń
Mid Season Sale
Kask rowerowy KSR001  srebrny
169.99 PLN 194.99 PLN

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).