Filtry

Kaski rowerowe

Chociaż w Polsce kaski na rower nie muszą być obowiązkowo zakładane przez rowerzystów (kiedy w wielu innych krajach europejskich przepisy prawne nakładają taki obowiązek), to niezależnie od tego czy jesteś kolarzem amatorem, czy może bierzesz udział w zawodach, powinieneś zaopatrzyć się w odpowiednią ochronę twojej głowy. W ofercie 4F znajdziesz ultralekkie kaski rowerowe, które zapewnią ci pełne bezpieczeństwo podczas rowerowych wycieczek i kolarskich aktywności.

Bezpieczne kaski na rower

Oferowane przez nas kaski kolarskie wykonane są w naszej innowacyjnej technologii 4F Shield, a także posiadają konstrukcję In-Mold. Zwykłe kaski kolarskie bardzo narażone są na pęknięcia skorupy. Konstrukcja In-Mold opiera się na stapianiu styropianu ze skorupą zewnętrzną, co zapobiega tego typu uszkodzeniom. Dzięki tej technologii, możemy tworzyć kaski na rower o dowolnym kształcie i tworzyć w nich otwory wentylacyjne. Kask rowerowy dostępny w sklepie internetowym 4F posiada konstrukcję, która jest zgodna z dyrektywą europejską EEC: 89/689/EEC, dotyczącą środków ochrony indywidualnej oraz normą EN 1078, regulującą wymagania i metody badań dla kasków noszonych przez rowerzystów, użytkowników deskorolek i wrotek.

Kaski rowerowe damskie i męskie

W ofercie 4F znajdziesz dla siebie odpowiedni kask rowerowy męski jak i damski. Modele mają uniwersalne kolory, które powinny przypaść do gustu zarówno rowerzystkom jak i kolarzom. Kaski rowerowe damskie i męskie dostępne są w dwóch rozmiarach: M (55-58 cm) oraz L (59-62 cm).

Kaski kolarskie szosowe

Dyscyplina sportowa jaką jest kolarstwo dzieli się na cztery główne rodzaje: kolarstwo szosowe, górskie, przełajowe i torowe. Rowerzysta powinien wybierać odpowiedni kask rowerowy, w zależności od typu dyscypliny. W najpopularniejszym rodzaju jakim jest kolarstwo szosowe, bezpieczeństwo powinno iść w parze z odpowiednią aerodynamiką. Nasze kaski kolarskie skonstruowane są ze skorupy EPS, która pochłania naprężenia, powstające podczas upadku. Specjalna siatka chroni skutecznie przed uciążliwymi owadami a antyalergiczna wyściółka zapewnia odpowiedni komfort.

Kask rowerowy górski

Kaski na rower do jazdy po górach powinny zapewniać odpowiednią ochronę, a jednocześnie cechować się małą wagą. Stąd, oferowany przez nas kask rowerowy górski jest ultralekki i waży zaledwie 250 g. Posiada odpinany daszek, który skutecznie chroni twarz przed promieniami słonecznymi i gałęziami. Kaski rowerowe 4F mają specjalne otwory, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.
Nie znaleziono nic spełniającego ustawione kryteria filtrowania

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).