Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

39.99 PLN 149.99 PLN
Odzież termiczna posiada właściwości, dzięki którym podczas treningu możliwe jest skuteczne odprowadzanie wilgoci i potu. Wykonana z elastycznych materiałów, świetnie dopasowuje się do męskiej sylwetki. Do wykonania bielizny termoaktywnej męskiej 4F użyliśmy najlepszych materiałów tak, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających sportowców. Co ważne, bielizna termiczna męska nie powoduje otarć ani podrażnień skóry, ponieważ została ona wykonana z zastosowaniem technologii bezszwowej.

Termiczna bielizna sportowa męska - pierwsza warstwa męskiej sportowej garderoby

Odzież termiczna męska stanowi warstwę bazową stroju każdego aktywnego mężczyzny podczas treningów w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Zakładana pod cieplejsze ubrania takie jak bluzapolar czy kurtka, bielizna termiczna męska pełni funkcję izolacyjną, zapobiegającą utracie ciepła podczas wysiłku. Wilgoć powoduje, że ciepło ucieka z naszego organizmu znacznie szybciej. Dlatego w deszczowe i zimne dni, bielizna termoaktywna męska 4F jest wręcz niezastąpiona.

Odzież termiczna męska - technologie 4F

Oferowana przez nas odzież termiczna męska 4F została zaprojektowana z wykorzystaniem technologii 4FSkin. Elastyczny materiał idealnie dopasowuje się ciała i daje poczucie komfortu i pełen zakres ruchów nawet podczas intensywnych treningów. Ponadto nasza bielizna termiczna męska została wykonana z użyciem technologii bezszwowej. Ubrania tego typu są znacznie bardziej wytrzymałe, a także pozwalają uniknąć ucisków i otarć.

Ubrania termiczne męskie na każde warunki pogodowe

Bielizna termoaktywna męska nadaje się do treningu w każdą pogodę. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać wersję lekką, średnią lub grubą. Podczas aktywności fizycznej w cieplejsze dni lekka odzież termiczna męska będzie świetnie odprowadzać pot z naszego ciała. Z kolei trening w zimne dni z pewnością będzie przebiegał w bardziej komfortowych warunkach, kiedy założymy polarową bieliznę sportową męska z dodatkową funkcją ocieplenia.

Bielizna termoaktywna męska

sortuj według
strona z 2
nowośćKolekcja specjalna
Bielizna baselayer 4FPro BIM400 czarny
nowośćKolekcja specjalna
Bielizna baselayer 4FPro BIM400 czerwony
nowośćKolekcja specjalna
Bielizna baselayer 4FPRO SPMF404 BIAŁY
nowośćKolekcja specjalna
Bielizna baselayer 4FPro SPMF404 biały allover
nowośćKolekcja specjalna
Bielizna baselayer 4FPRO SPMF404 CZERWONY
nowośćKolekcja specjalna
Bielizna baselayer 4FPro SPMF404 czerwony allover
nowośćKolekcja specjalna
Bielizna baselayer 4FPRO SPMF404 GŁĘBOKA CZERŃ
Mid Season Sale
Bielizna treningowa męska BIMF300 głęboka czerń
Mid Season Sale
Bielizna treningowa męska BIMF300 szary melanż
Mid Season Sale
Bielizna treningowa męska BIMF303 szary melanż
nowośćKolekcja specjalna
Getry baselayer 4FPRO SPMF403 BIAŁY
nowośćKolekcja specjalna
Getry baselayer 4FPro SPMF403 biały allover
nowośćKolekcja specjalna
Getry baselayer 4FPRO SPMF403 CZERWONY
nowośćKolekcja specjalna
Getry baselayer 4FPro SPMF403 czerwony allover
Mid Season Sale
Bielizna polarowa męska BIMP001Z bordowy
Mid Season Sale
Bielizna polarowa męska BIMP251z granatowy
strona z 2

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).