naszej jakości ufają profesjonaliści

Ubieramy zawodowych sportowców m.in. kolarzy, lekkoatletów, łyżwiarzy, narciarzy i piłkarzy ręcznych, w tym także Olimpijczyków z 6 krajów

doceniło nas ponad 500 000 fanów

Od 12 lat wspieramy profesjonalistów i amatorów odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Doceniło to ponad 500 000 fanów.

darmowa dostawa do sklepów

Każde zamówienie możesz za darmo odebrać w sklepie 4F. Zamówienia > 170 zł dowozimy też za darmo kurierem pod Twoje drzwi.

Odzież kompresyjna

(9)
Ustaw kierunek malejący
40
120
 1. Getry kompresyjne męskie 4FPro SPMF400A - czarny
  Cena promocyjna 99,99 PLN Regular Price 129,99 PLN
 2. Getry kompresyjne męskie SPMF402A - czarny
  Cena promocyjna 129,99 PLN Regular Price 199,99 PLN
 3. Getry kompresyjne męskie 4FPro SPMF401A - czarny
  Cena promocyjna 99,99 PLN Regular Price 169,99 PLN
 4. Koszulka kompresyjna męska TSMF400 - czarny
  Cena promocyjna 79,99 PLN Regular Price 149,99 PLN
 5. Getry kompresyjne męskie 4FPro SPMF402 - czarny
  Cena promocyjna 149,99 PLN Regular Price 199,99 PLN
 6. Getry kompresyjne męskie 4FPro SPMF401 - czarny
  Cena promocyjna 129,99 PLN Regular Price 169,99 PLN
 7. Getry kompresyjne męskie 4FPro SPMF400 - czarny
  Cena promocyjna 99,99 PLN Regular Price 129,99 PLN
Ustaw kierunek malejący
40
120

Profesjonalna odzież kompresyjna w sklepie 4f

W bogatym asortymencie sklepu 4f, każdy miłośnik sportu znajdzie wysokiej jakości odzież kompresyjną męską, która wyniesie go na wyżyny komfortu. Jest to specjalna linia przygotowana dla wszystkich sportowców potrzebujących wsparcia mięśni w czasie wymagających, intensywnych treningów indywidualnych czy grupowych. Oferujemy zarówno dół, jak i górę wykonane z najlepszych materiałów, które będą stanowiły kompletny zestaw odzieży kompresyjnej do biegania oraz do innych sportów.

Czy wiesz, dlaczego bielizna kompresyjna jest dla ciebie?

Odzież kompresyjna męska została stworzona po to, by wspierać duże grupy mięśniowe w ich naturalnych ruchach, poprawiać krążenie krwi oraz wspomagać usuwanie produktów kwasowych powstających w mięśniach w czasie wysiłku fizycznego. Koszulki kompresyjne czy getry kompresyjne będą pobudzały zmysł kinestetyczny poprzez lekki nacisk na ciało, niwelując tym samym uczucie niepewności czy roztargnienia przed podjęciem ulubionej aktywności fizycznej. Bielizna kompresyjna męska stanie się nieodłącznym ubiorem w czasie biegania, wypraw trekkingowych, treningów na siłowni, a nawet jazdy na nartach! Jest dopasowana do ciała i można ją nosić jako pierwszą warstwę odzieży.

Najlepsza bielizna kompresyjna męska dla ciebie

Spodnie kompresyjne oraz inne rodzaje odzieży w linii 4fPro są przede wszystkim bardzo elastyczne i jednocześnie wytrzymałe. Zaawansowana, techniczna dzianina WrapKnit to gwarancja wytrzymałości i wysokiego stopnia dopasowania do ciała. W odzieży kompresyjnej męskiej zastosowano szwy typu zig zag i autoap, które sprawiają, że odzież jest wygodna w użytkowaniu poprzez zmienne uczucie ucisku.

Longsleeve kompresyjny w zestawie ze spodniami kompresyjnymi będzie niezastąpiony np. u maratończyków, gdyż szybkoschnące wykończenie QuickDry sprawi, że wilgoć zostanie odprowadzona z daleka od ciała, zachowując uczucie chłodu.

Kompresyjny krój jest natomiast gwarancją ścisłego przylegania odzieży i zapewnienia maksymalnego wykorzystania jej cech. Wybrane modele mogą posiadać również strategicznie rozmieszczoną siatkę 3D, która pomaga utrzymać prawidłową postawę podczas każdego wymagającego treningu.

Bielizna kompresyjna męska dla wymagających sportowców

Czujesz, że zwykła odzież sportowa to za mało do twoich intensywnych treningów? Wybierz najlepszą bieliznę kompresyjną męską, która będzie stanowiła podstawę każdego zestawu do uprawiania ulubionej aktywności fizycznej. Na górę możesz założyć jedną z naszych profesjonalnych kurtek męskich, do której dopasujesz wygodne sportowe obuwie.