naszej jakości ufają profesjonaliści

Ubieramy zawodowych sportowców m.in. kolarzy, lekkoatletów, łyżwiarzy, narciarzy i piłkarzy ręcznych, w tym także Olimpijczyków z 6 krajów

doceniło nas ponad 500 000 fanów

Od 12 lat wspieramy profesjonalistów i amatorów odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Doceniło to ponad 500 000 fanów.

darmowa dostawa do sklepów

Każde zamówienie możesz za darmo odebrać w sklepie 4F. Zamówienia > 170 zł dowozimy też za darmo kurierem pod Twoje drzwi.

Kurtki

Ustaw kierunek malejący
20
40
Ustaw kierunek malejący
20
40

Bez względu na to, jaką aktywność zamierzamy podjąć, warto zaopatrzyć się w dobrej jakości ubranie, by na starcie nie zniechęcić się do wykonywania ćwiczeń. Kurtki do biegania zostały zaprojektowane tak, by nie zawieść nawet w najtrudniejszych warunkach. Z tego powodu są idealnym wyborem na chłodniejsze dni. Po ich założeniu bez większych przeszkód będziemy mogli z przyjemnością oddawać się ulubionym ćwiczeniom.

Oprócz biegania kurtki tego typu bardzo dobrze sprawdzą się także w trakcie jazdy na rowerze czy innych aktywności outdoorowych. Specjalny materiał, z którego wykonane zostały kurtki do biegania sprawia, że nie nasiąkają wodą. Dzięki temu nawet podczas deszczu czy wiatru będziemy czuć się komfortowo.

Kurtki do biegania nie utrudniają manewrów i dobrze dopasowują się do naszego ciała, a przy tym zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Sposób szycia, wykorzystane materiały oraz efektowne wykończenia sprawiają, że w takiej kurtce każda kobieta będzie wyglądała modnie. Każda z oferowanych kurtek do biegania dostępna w sklepie została zaprezentowana na zdjęciu i dokładnie opisana, dzięki czemu dokonanie właściwego wyboru, zgodnego z preferowanym, dotychczasowym stylem ubierania się będzie znacznie prostsze.