Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

24.99 PLN 79.99 PLN

Spodnie dla dziewczynek – komfort w domu, szkole i na świeżym powietrzu


Spodnie, podobnie jak bluzy dziewczęce stanowią jeden z najważniejszych elementów garderoby każdej dziewczynki. Sprawdzają się podczas nauki w szkole, zajęć ruchowych, spacerów czy domowych aktywności. Dzieci w zdecydowanej większości są bardzo aktywne. Potrzebują więc czasu, aby się wybiegać i wyładować nagromadzoną energię. Dzięki temu będą mogły łatwiej skupić się na powierzonych im zadaniach. Z tego powodu spodnie dziewczęce zostały tak skrojone, aby nie były ani zbyt wąskie, ani zbyt szerokie i gwarantowały pełną swobodę ruchów. Stawiając na długie spodnie dla dziewczynek marki 4F można być pewnym, że dziecku będzie wygodnie podczas nauki w szkole, gry w piłkę, jak i wykonywania codziennych czynności w domowym zaciszu.

Spodnie dziewczęce – liczy się jakość


Tkanina to jeden z najważniejszych czynników wpływających na wybór spodni dziewczęcych. Do produkcji spodni dla dziewczynek wykorzystywane są najwyższej jakości materiały, co sprawia, że są miłe w dotyku, a przy tym nie gniotą się i dobrze odprowadzają wilgoć. Spodnie dziewczęce są jednak nie tylko wygodne i praktyczne, ale też charakteryzuje je ciekawy design. Wiadomo jednak, że dzieci podczas zabawy często się brudzą. Dobra jakość sprawia, że utrzymanie ich w czystości nie stanowi problemu. Nawet po wielokrotnym praniu długie spodnie dla dziewczynek zachowują swój kolor, a materiał się nie mechaci.

Długie spodnie dla dziewczynek marki 4F


Bogaty wybór spodni dziewczęcych może niejednego rodzica przyprawić o zawrót głowy. Stawiając na długie spodnie dla dziewczynek marki 4F można być pewnym nie tylko wygody, ale też stylowego wyglądu swojego dziecka. Odpowiedni krój spodni dziewczęcych nie ogranicza ruchów dziecka i zapewnia odpowiednie dopasowanie do sylwetki. Specjalne ściągacze i sznurki w pasie ułatwiają dopasowanie w talii i wpływają na ogólny komfort dziecka w trakcie każdej aktywności. Wybierając najlepszej jakości spodnie, podobnie jak buty miejskie dziewczęce czy koszulki dziewczęce można dziecku zaszczepić dobry gust od najmłodszych lat.

Spodnie

sortuj według
 
 
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).