Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

89.99 PLN 229.00 PLN
Dresy damskie to idealny wybór dla kobiet, które kochają wygodne ubrania. Zarówno spodnie dresowe, jak i bluzy to te elementy odzieży, które nie tylko dobrze prezentują się razem, ale z powodzeniem mogą być zestawiane z innymi częściami garderoby. Przykładowo do spodni dresowych można założyć koszulką termoaktywną, a bluzę dresową zestawić z legginsami i wykorzystywać jako kurtkę do biegania.

Dresy damskie to propozycja dla aktywnych kobiet. Można je ubierać do biegania, jazdy na rowerze czy na wycieczkę. Dres miło jest też założyć w czasie domowej krzątaniny po powrocie z pracy czy wybierając się na spacer z psem. Dzięki temu, że materiały, z których produkowane są dresy damskie to tkaniny wysokiej jakości można być pewnym, że nie rozciągną się po praniu, ani nie stracą koloru. Dodatkowym atutem tej części garderoby jest również odpowiednia wentylacja.

Nosząc dres damski firmy 4F nigdy nie będzie więc nam w nim ani za gorąco, ani za zimno. Duży wybór rozmiarów, kolorów oraz krojów sprawia, że każda kobieta może wybrać takie spodnie dresowe czy bluzę dresową, w których będzie jej wygodnie i w których będzie się świetnie prezentować. Śmiało można więc powiedzieć, że każda kobieta bez względu na wiek czy preferowaną aktywność powinna posiadać w swojej garderobie przynajmniej jeden dres.

Spodnie dresowe

sortuj według
promocja
Spodnie dresowe damskie SPDD002  czarny
promocja
Spodnie dresowe damskie SPDD210  czerwony
promocja
Spodnie dresowe damskie SPDD005Z  czarny
 
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).