Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

24.99 PLN 169.99 PLN
Moda na bieganie trwa i nie wygląda na to, by miała szybko przeminąć. Aby podczas joggingu czuć się komfortowo potrzebujemy wygodnego obuwia oraz odpowiedniego ubrania. Jednym z najważniejszych jego elementów są spodnie do biegania. Te sygnowane marką 4F to gwarancja najwyższej jakości produktu w dobrej cenie.

W ofercie można znaleźć spodnie do biegania damskie, męskie i dziewczęce, długie, jak również ¾. W dobrej jakości modnych spodniach treningowych znacznie łatwiej będzie się zmobilizować do wykonywania intensywnych ćwiczeń i osiągnąć każdy z wyznaczonych sobie celów. W ofercie można znaleźć zarówno spodnie w klasycznych kolorach, jak i z fantazyjnymi nadrukami, pozwalające wyróżnić się z tłumu i podkreślić swój indywidualny styl.

Spodnie do biegania 4F doskonale dopasowują się do ciała, zapewniając odpowiedni komfort cieplny. Przy tym nie ograniczają one swobody ruchów. Szybkoschnące włókna, z których zostały wykonane spodnie gwarantują ogólne poczucie świeżości i komfortu. Dodatkowe elementy odblaskowe, które posiada odzież 4F, w tym także spodnie do biegania sprawiają ponadto, że będziemy bezpieczniejsi w czasie słabszej widoczności czy po zmroku.

Spodnie

sortuj według
strona z 2
promocja
Getry treningowe męskie SPMF201z - czarny
strona z 2

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2017 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).