Filtry
Moda na bieganie trwa i nie wygląda na to, by miała szybko przeminąć. Aby podczas joggingu czuć się komfortowo potrzebujemy wygodnego obuwia oraz odpowiedniego ubrania. Jednym z najważniejszych jego elementów są spodnie do biegania. Te sygnowane marką 4F to gwarancja najwyższej jakości produktu w dobrej cenie.

W ofercie można znaleźć spodnie do biegania damskie, męskie i dziewczęce, długie, jak również ¾. W dobrej jakości modnych spodniach treningowych znacznie łatwiej będzie się zmobilizować do wykonywania intensywnych ćwiczeń i osiągnąć każdy z wyznaczonych sobie celów. W ofercie można znaleźć zarówno spodnie w klasycznych kolorach, jak i z fantazyjnymi nadrukami, pozwalające wyróżnić się z tłumu i podkreślić swój indywidualny styl.

Spodnie do biegania 4F doskonale dopasowują się do ciała, zapewniając odpowiedni komfort cieplny. Przy tym nie ograniczają one swobody ruchów. Szybkoschnące włókna, z których zostały wykonane spodnie gwarantują ogólne poczucie świeżości i komfortu. Dodatkowe elementy odblaskowe, które posiada odzież 4F, w tym także spodnie do biegania sprawiają ponadto, że będziemy bezpieczniejsi w czasie słabszej widoczności czy po zmroku.

Spodnie

sortuj według
promocja
Getry treningowe męskie SPMF200z  czarny
promocja
Getry treningowe męskie SPMF201z  czarny
 
 
 
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).