Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

19.99 PLN 34.99 PLN
Skarpety sportowe chłopięce, dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, gwarantują ciepło i suchość nawet w ekstremalnych warunkach. Nie jest to tylko niepozorny element garderoby, gdyż bawełniane skarpetki sportowe dla chłopców sprawdzą się na co dzień jak i w czasie aktywności fizycznej. Nie tylko pomogą utrzymać but w odpowiednim miejscu i zapobiegną otarciom, ale zadbają również o wyjątkową wygodę. Każdy aktywny chłopiec powinien założyć skarpetki sportowe do butów sportowych chłopięcych, by stworzyć stylową i wygodną stylizację.

Skarpety sportowe chłopięce są idealne na treningi w domu, na zewnątrz jak i na lekcje WF. Dzięki specjalnej konstrukcji zminimalizują ryzyko powstawania otarć i brzydkich zapachów. Skarpety narciarskie chłopięce sprawdzą się na stoku, gdzie wytrawni mali narciarze będą poznawali nowe trasy. Model skarpet sportowych dla chłopców powinien być zawsze dobrany do planowanej aktywności fizycznej.

SKARPETY DLA CHŁOPCÓW I ICH FUNKCJONALNOŚĆ

Klasyczne skarpetki sportowe dla chłopców są wykonane z elastycznego i miękkiego w dotyku materiału. Jeśli dobierzemy je zgodnie z rozmiarem stopy dziecka, będą zapewniały niebywały komfort na co dzień. Możemy wybierać między modelami sięgającymi ponad kostkę, posiadającymi bezuciskowy ściągacz lub kończącymi się pod kostką. Pierwsze z nich sprawdzą się lepiej jako skarpetki sportowe dla chłopców, a drugie będą wspaniale wyglądały w połączeniu z modnymi butami miejskimi chłopięcymi i spodniami dresowymi dziecięcymi.

Skarpety sportowe dla chłopców idealne do wzmożonej aktywności fizycznej są wykonywane w technologii 4FDry, która zapewnia maksymalną oddychalność i utrzymuje odpowiednią temperaturę stóp. Materiał ten jest także wzbogacany w jony srebra Ag+, dzięki którym zostaje zminimalizowany przykry zapach. Mają one właściwości antybakteryjne, które dbają o higienę chłopięcych stóp.

SKARPETKI SPORTOWE CHŁOPIĘCE NIE TYLKO NA CO DZIEŃ

Bawełniane skarpetki sportowe dla chłopców są świetnym sposobem na wyrażenie się dziecka, jak i odkrycie jego własnego stylu ubierania. Po ten element garderoby sięgamy przez cały rok, gdyż sprawdzi się jako ochrona przed chłodem i otarciami na treningach, na stoku czy na co dzień.

Szeroka gama kolorystyczna skarpet sportowych chłopięcych doda wyrazu każdej stylizacji. Ten rodzaj odzieży można dopasować do mniejszych akcesoriów dziecięcych takich jak nakrycie głowy dla chłopca. Skarpetki sportowe dla chłopców mogą być także elementem wyróżniających – wtedy dopasowanie ich do spodni chłopięcych czy bluzy dziecięcej nie jest już potrzebne.

Skarpety sportowe

sortuj według
 
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).