Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

19.99 PLN 89.90 PLN

Skarpety narciarskie niezbędne na stoku

Skarpety narciarskie są nieodłączną częścią kompletnego ubioru na narty czy na snowboard. Zakładane na gołą stopę lepiej utrzymują buty w miejscu oraz dbają o to, by pochłaniać wstrząsy i eliminować nieprzyjemne tarcie. Skarpety narciarskie męskie wykonane z grubego i miękkiego materiału zapewniają doskonałe wsparcie dla stóp podczas profesjonalnych aktywności sportowych na stoku. Technologia 4FWarm gwarantuje komfort cieplny. Profesjonalne skarpety narciarskie dzięki technologii Prolen opartej na jonach srebra Ag+ hamują również wzrost grzybów i bakterii oraz redukują nieprzyjemny zapach.

Każdy sportowiec wie o tym, że nawet najwyższej klasy sprzęt nie spełni swoich zadań, jeśli nie będą mu towarzyszyły odpowiednie skarpety narciarskie. Modele przeznaczone na stok są znacznie wyższe niż pozostałe, by zagwarantować lepszą ochronę przed chłodem. Bardzo ważny jest również materiał wykonania, który musi zapewniać poczucie ciepła i suchości.

Najlepszy model skarpet narciarskich dla mężczyzny

Skarpety narciarskie męskie poza zaawansowanym technicznie materiałem wykonania mogą posiadać dodatkowe aspekty, które docenią zawodowi sportowcy. W czasie wyboru modelu warto zwrócić uwagę na elastyczne ściągacze, dzięki którym są one lepiej dopasowane i utrzymują odzież we właściwej pozycji. Wybrane modele skarpet narciarskich męskich mają również wzmocnienia w okolicy palców i pięt, gdyż strefy te są najbardziej narażone na otarcia. By zagwarantować sobie jeszcze większy komfort, możemy przyjrzeć się szwom – wygładzone w okolicy palców poprawiają komfort użytkowania.

W przypadku problemów z nadmierną potliwością stóp warto upewnić się, czy wybrany model skarpet narciarskich posiada system strefowej wentylacji, który poprawia oddychalność skóry i znacząco ułatwia odprowadzanie wilgoci.

Skarpetki narciarskie modną częścią ubioru na stok

Kompletując odzież na stok taką jak kurtka narciarska męskaspodnie narciarskie czy bielizna termoaktywna, nie możemy zapominać o skarpetkach narciarskich, które doskonale podkreślą modny wygląd każdego narciarza. Potrzebujecie modeli, które będą pasowały kolorystycznie do pozostałych elementów ubioru? W naszym sklepie różnorodność wzorów i kolorów zaspokoi wymagania każdego mężczyzny.

Skarpety narciarskie

sortuj według
promocjaoutlet
Skarpety narciarskie męskie SOMN252z  biały
promocjaoutlet
Skarpety narciarskie męskie SOMN252z  czarny
 
 
 
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).