Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

14.99 PLN 34.99 PLN
Skarpetki dla dziewczyn, które znajdziecie w ofercie 4f, są wykonane z najwyższej jakości włóknin, które zapewniają ciepło i suchość przez cały czas użytkowania. Pomimo tego, że jest to niepozorny element garderoby, ma znaczenie zarówno na co dzień, jak i w czasie uprawiania sportów. Skarpetki dziewczęce pomagają utrzymać but na stopie i zapobiegają otarciom, dbając jednocześnie o wygodę. Trudno wyobrazić sobie dziecko noszące buty sportowe dziecięce czy obuwie miejskie bez zabezpieczenia stopy. Różnorodność modeli determinuje ich przeznaczenie.

Skarpety narciarskie dziewczęce są niezbędnym elementem kompletnej garderoby na stok obok kurtki czy spodni narciarskich dziewczęcych. Skarpetki dziewczęce przystosowane do aktywności sportowej zminimalizują otarcia i poprawią cyrkulację powietrza. Oczywiście duże znaczenie ma również wybór odpowiedniego modelu obuwia dziewczęcego, które powinno być wykonane z najwyższej jakości materiałów.

SKARPETY DLA DZIEWCZYNEK NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Klasyczne skarpetki dla dziewczynek są wykonane z miękkiego w dotyku i elastycznego materiału. Dopasowane pod kątem rozmiaru będą gwarantowały komfort na co dzień. Modele dla mniejszych dzieci na ogół sięgają ponad kostkę i są wyposażone w bezuciskowy ściągacz na śródstopiu i wokół kostki, który pomaga utrzymać skarpetę dla dziewczynki w miejscu.

Skarpetki sportowe dla dziewczyn są wykonywane w technologii 4FDry, która dba o utrzymanie prawidłowej temperatury stóp oraz oddychalności. Dodatkowo materiał wzbogacony jest w jony srebra Ag+, które zapewniają właściwości antybakteryjne, minimalizując przykry zapach i dbając o higienę dziecięcych stóp.

SKARPETKI DZIEWCZĘCE NIE TYLKO NA CO DZIEŃ

Skarpetki dla dziewczynek są nie tylko sposobem na ochronę stóp przed chłodem, ale również modnym elementem stylizacji i sposobem wyrażenia się dziecka. Sięgamy po nie przez cały rok, gdyż sprawdzą się zarówno na stoku, na lekcjach WF-u czy w domu.

Bogata oferta kolorystyczna w sklepie 4f pozwala na przełamanie każdej stylizacji. Skarpetki stopki dla dziewczynek można dobierać kolorystycznie do akcesoriów dziecięcych takich jak czapka dziecięca czy rękawiczki, jak i dopasować do t-shirtu dla dziewczynki. Możemy także pozwolić dziecku na dowolność, ponieważ skarpety dla dziewczyny mają być przede wszystkim wygodne i funkcjonalne.

Skarpety

sortuj według
 
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).