Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

14.99 PLN 34.99 PLN

WYGODNE I ZDROWE SKARPETY DZIECIĘCE

Jako rodzice często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że skarpety dla dziecka są nie mniej ważne niż prawidłowy wybór i dopasowanie obuwia dziecięcego sportowego. Rodzaj i model należy dobrać w zależności od przeznaczenia oraz wieku dziecka. Najmłodsze latorośle powinny zakładać modele antypoślizgowe, które są jednocześnie łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu. Starszym dzieciom przydadzą się produkty o podniesionej wytrzymałości, które pozwolą oddychać stopie i nie będą powodowały otarć nawet w czasie intensywnego ruchu. Domieszka elastanu, poliamidu oraz innych rozciągliwych materiałów pomaga w lepszym ułożeniu skarpetki dziecięcej na stopie, a wysokiej jakości bawełna gwarantuje ochronę przed nadmierną potliwością skóry. Skarpety chłopięce nie powinny również uciskać dziecka i zapewnić mu prawidłowy przepływ krwi.

SKARPETKI DLA CHŁOPCA NA CO DZIEŃ I NA TRENING

Skarpety dla chłopca na co dzień powinny być przede wszystkim miękkie w dotyku, by zapewnić mu wygodę w czasie codziennego poruszania się po szkole czy w domu. Ich kolorystykę możemy dopasować w zależności od gustu dziecka, jednak najbezpieczniej dostosować ich wygląd do ulubionego obuwia chłopięcego lub akcesoriów dziecięcych, z którymi nie rozstaje się nasz maluch. W czasie zakupu zwróćmy uwagę na długość skarpetki – modele za kostkę zapewnią dodatkowe ciepło i lepiej utrzymają się na stopie dziecka.
Skarpety treningowe chłopięce powinny być wykonane podobnie jak modele co dzień z różnicami widocznymi głównie w użytym materiale. Dodatek włókien bambusowych usprawni wentylację i zapewni ochronę przed bakteriami. Skarpety chłopięce mogą być również wyposażone w technologie 4f, które pomagają w utrzymaniu odpowiedniej temperatury stóp i oddychalności. Dodatkowe ściągacze na śródstopiu i wokół kostki również zostaną docenione przez każdego małego sportowca.

SKARPETY CHŁOPIĘCE – WYBÓR KROJÓW I KOLORÓW

W sklepie 4f znajdą Państwo skarpety dziecięce jednobarwne jak i wielokolorowe, które zachwycą swoimi wzorami najbardziej wymagających chłopców. Są one podstawowym elementem codziennej garderoby, który może zapewniać większy komfort lub utrudniać podstawowe czynności. Pamiętajmy o tym, że poza codziennym użytkowaniem są bardzo ważne w czasie jazdy na rowerze, wycieczek górskich czy nawet na stoku – odpowiednie skarpety narciarskie chłopięce z całą pewnością zapewnią dziecku jeszcze lepszą zabawę.

Skarpety

sortuj według
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).