Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

69.99 PLN 249.00 PLN
Rękawiczki narciarskie damskie to jeden z głównych elementów ubioru każdej miłośniczki sportów zimowych. W naszym sklepie można znaleźć bardzo duży wybór rękawiczek narciarskich damskich, które zapewnią skuteczną ochronę dłoni przed zimnem i wiatrem podczas szusowania na stoku.
Wyselekcjonowane materiały wykorzystane do produkcji damskich rękawiczek narciarskich gwarantują optymalną wodoszczelność w trakcie każdej aktywności fizycznej. Specjalny system regulacji na nadgarstkach sprawia, że rękawiczki narciarskie damskie idealnie dopasowują się do dłoni, co zwiększa komfort oraz zabezpiecza je przed zsunięciem w trakcie intensywnego ruchu. Dodatkowe elementy odblaskowe znacząco zwiększają widoczność, a tym samym przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa w trudnych warunkach atmosferycznych.

Rękawiczki narciarskie

sortuj według
 
 
 
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).