Raty 0%

logo-BGZ-BNPDla Twojej wygody udostepniamy w naszym sklepie sprzedaż ratalną koordynowaną przez Bank BGŻ BNP Paribas S.A.


 

Jeśli chcesz ubiegać się o skredytowanie zakupów:

1. Złóż zamówienie w naszym e-sklepie na kwotę:
    - 150,00 zł lub więcej - w przypadku zakupów na raty realizowanych przez Bank BGŻ BNP Paribas S.A.;
2. Wybierz sposób doręczenia "Kurier";
3. Wybierz sposób płatości "zakupy na raty - BGŻ BNP Paribas";
4. Potwierdź zapoznanie się z procedurą udzielania kredytu ratalnego;
5. Dokończ finalizację zamówienia, klikając "PRZEJDŹ DO PODSUMOWANIA", a następnie podaj swoje dane i potwierdź całość zamówienia;
6. Poczekaj na kontakt konsultanta z Banku BGŻ BNP Paribas S.A..

UWAGA!

Jeśli chcesz wyliczyć prognozowaną wysokość raty, należy kliknij przycisk "Oblicz ratę BGŻ BNP Paribas", widoczny w koszyku w metodach płatności.
Pamiętaj, że całkowita wartość kredytu zostanie powiększona o koszty kredytu i odsetek bankowych - szczegóły przekazane będą przez konsultanta (uwzględniane są także w symulatorze rat).

* Przykładowo: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu ratalnego na dzień 18.10.2017 wynosi 0%, całkowita kwota kredytu i całkowita kwota do zapłaty 2 086,45 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł, 5 miesięcznych rat równych w wysokości 417,29 zł. Przyznanie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez Bank BGŻ BNP Paribas S.A. (ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, KRS 0000011571, NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony). Szczegółowe warunki dotyczące kredytu dostępne u Sprzedawcy. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeks cywilny. OTCF S.A. współpracuje z Bankiem BGŻ BNP Paribas S.A. i jest umocowana do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny.logo-BGZ-BNP

Etapy procesu uzyskania kredytu na zakupy
Czytaj >


Czy złożenie zamówienia w 4f.com.pl oznacza, że mój kredyt został uruchomiony?

Nie. Złożenie zamówienia powoduje przekierowanie na stronę Banku BGŻ BNP Paribas, gdzie należy wypełnić wniosek kredytowy. Kredyt zostanie uruchomiony, jeżeli weryfikacja ze strony Banku BGŻ BNP Paribas przebiegnie pomyślnie i podpiszesz przesłaną umowę kredytową.

Co się stanie z zamówieniem, jeżeli mój wniosek kredytowy zostanie odrzucony?

Obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą i zaproponuje zakup towaru przy pomocy innych form płatności. Jeżeli się zdecydujesz, realizacja zamówienia będzie kontynuowana - w innym wypadku zamówienie zostanie anulowane.

Czy w przypadku odstąpienia od umowy zakupu (zwrotu zamówienia) mój kredyt jest unieważniony?

Nie. W takim wypadku należy się skontaktować z konsultantem Bank BGŻ BNP Paribas i zgłosić chęć odstąpienia od umowy kredytowej. Należy to zrobić w ciągu 14 dni od chwili uruchomienia kredytu.

Czy decydując się na kredyt, muszę dokonać wpłaty własnej?

Nie. Istnieje możliwość skredytowania całej wartości zamówienia. Wpłata własna to dobrowolna decyzja klienta.

W jaki sposób mam dokonać wpłaty własnej?

Poczekaj na kontakt z konsultantem Biura Obsługi Klienta 4f.com.pl. Gdy otrzymamy potwierdzenie, że Twój wniosek kredytowy jest zatwierdzony, wyślemy do Ciebie link do płatności (umożliwiający uiszczenie wpłaty przy pomocy karty kredytowej, transferu bankowego itp.) lub numer konta do przelewu tradycyjnego.

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).