Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

49.99 PLN 149.90 PLN

Rodowód koszulki polo

Mimo, że nazwa wywołuje pierwsze skojarzenie z inną dyscypliną sportu, to koszulka polo ma swoje korzenie w tenisie. Siedmiokrotny mistrz Wielkiego Szlema, René Lacoste, zaprojektował na przełomie XIX i XX wieku koszulkę, która miała być alternatywą dla klasycznych tenisowych zestawów męskich: niewygodnych koszul zapinanych na guziki z długimi rękawami, które podwijały się przy niemal każdym uderzeniu. Polówka rozwiązywała problem ograniczonej swobody ruchów, a jednocześnie doskonale komponowała się z klasyczną elegancją, która obowiązywała w kanonie mody tenisowej.

Koszulki polo męski elegancki sport

Po zakończeniu kariery przez francuskiego mistrza, koszulki polo trafiły do oficjalnej sprzedaży, firmowanej charakterystycznym logiem krokodyla, który stał się symbolem René Lacoste’a. Nowy wynalazek sportowej mody został szybko zauważony przez graczy polo, którzy podobnie jak tenisiści zmagali się z niedogodnościami swoich eleganckich uniformów. W międzyczasie męskie polówki zaczęły podbijać kluby golfowe, w których również obowiązywał elegancki dress code.

Polówka męska jako element garderoby

Ze względu na połączenie wygody i elegancji, koszulki polo zostały zaadaptowane do mody użytkowej i stały się jednym z najpopularniejszych elementów męskiej garderoby. Co ciekawe polówki obecne są w niemal każdym stylu mody dla panów, niezależnie od zmieniających się trendów.

Koszulka polo męska - klasyczny element sportowej elegancji

Koszulki polo doskonale wpisują się w styl sportowej elegancji. Kołnierzyk i dopasowany krój sprawiają, że na mniej oficjalne okazje, polówka męska może być ciekawą alternatywą dla tradycyjnej koszuli. Z tego powodu, koszulka polo męska świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie garderoby na upalne dni.

Polówki męskie 4F

Nasze polówki męskie posiadają prosty, klasyczny krój, małe logo 4F na klatce piersiowej i ściągacz na rękawach. Sprawdzą się idealnie podczas ciepłych dni, na sportowy wypad czy codzienny miejski spacer. Koszulki polo świetnie dopasowują się do każdej sylwetki. Oferujemy szeroką gamę modnych wzorów i kolorów w przystępnej cenie.


Polówki męskie

sortuj według
Mid Season Sale
Koszulka polo męska  TSM029  biały
Mid Season Sale
Koszulka polo męska TSM015  chłodny jasny szar
Mid Season Sale
Koszulka polo męska TSM015  zielony
 
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).