Filtry

Polary chłopięce – idealne na każdą pogodę

Polary chłopięce są rodzajem odzieży, która będzie nieodłącznym elementem w czasie uprawiania sportów czy wyjścia do szkoły lub na spacer. Można je zakładać niezależnie od tego, czy na dworze panuje silny mróz, czy jest to pora przejściowa. Sprawdzą się również w chłodne letnie wieczory. Polary dziecięce będą przydatne chłopcom w trakcie wycieczek rowerowych czy gry w piłkę, gdyż zadbają o jego wygodę i odpowiednią termoregulację ciała. W naszym sklepie można znaleźć wyłącznie produkty wykonane z funkcjonalnych oraz miękkich materiałów, które zadbają o odpowiednią izolację w czasie niższych temperatur.

Polary dla chłopców – modele dla aktywnych dzieci

Najpopularniejsze modele wśród chłopców to polary zapinane, które ułatwiają zakładanie i zdejmowanie odzieży. Wybierając odpowiedni produkt dla naszej aktywnej pociechy, zwróćmy uwagę na mankiety i ściągacze, które gwarantują idealne dopasowanie. Polary z kapturem są doskonałą ochroną głowy bardziej ruchliwych chłopców, którzy często zapominają o zabraniu czapki, szalika oraz innych akcesoriów chłopięcych. Polary bez kaptura są za to wygodniejsze w czasie zimy, gdyż łatwiej założyć je nawet pod puchową kurtkę chłopięcą. W czasie zakupów pamiętajmy o tym, że najważniejszy jest materiał wykonania oraz elementy funkcjonalne, takie jak ilość kieszeni oraz rodzaj ich zapinania i taśmy odblaskowe, które zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo po zmroku.

Polary młodzieżowe – stylizacje dla chłopców

Polary dziecięce można łączyć z odzieżą o różnym charakterze, niezależnie czy nasza latorośl woli sportowy czy bardziej casualowy styl. Polary chłopięce z kapturem dobrze wyglądają z jeansami, jak i spodniami chłopięcymi, które podkreślą nowoczesny charakter stylizacji. Szeroka gama kolorystyczna oraz wiele modnych printów z całą pewnością ułatwią wybór nawet najbardziej wymagającym dzieciom. Jako uzupełnienie polarów bez kaptura, polecamy dopasować modną czapkę chłopięcą i szalik, które zadbają o zdrowie malucha za nas.
Nie znaleziono nic spełniającego ustawione kryteria filtrowania

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).