Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

149.99 PLN 299.99 PLN

Plecak turystyczny

Jeśli planujecie wycieczkę, to niezbędnym elementem ekwipunku będzie odpowiedni plecak turystyczny. Powinien on pomieścić wszystkie niezbędne nam rzeczy, a zarazem zapewniać maksymalną funkcjonalność. Nieważne czy wybieramy się na wyprawę w góry, zwiedzanie miasta czy wycieczkę rowerową - plecaki trekkingowe muszą zawsze zabezpieczać nasz bagaż przed nieprzewidywalną pogodą. Każdy model z kolekcji 4F wykonany jest z najlepszej jakości materiałów. U nas każdy znajdzie idealny plecak turystyczny dla siebie.

Plecak trekkingowy - właściwości

Dostępne w naszym asortymencie plecaki turystyczne są niezwykle funkcjonalne. Zastosowanie odpowiednich materiałów zdecydowanie zwiększa właściwości wodoodporne. Przy zakupie zwracajmy szczególną uwagę na system przegródek, w jaki wyposażony jest plecak trekkingowy. Szukajmy modeli z dużymi komorami i mniejszymi kieszonkami, dzięki którym będzie nam łatwiej uporządkować bagaż. Dodatkową zaletą, jaką oferuje plecak turystyczny 4F jest system wentylacji pleców oraz przewiewne szelki. Technologie te zapewniają pełen komfort użytkowania.

Plecaki turystyczne

W szerokiej kategorii, jaką są plecaki turystyczne, uwzględniliśmy również modele, które nadają się na wycieczki po mieście. Charakteryzują się one odpowiednią pakownością i gwarantują wygodę. Atrakcyjny design i oryginalne kolory sprawiają, że plecak turystyczny miejski możemy również wykorzystywać na co dzień do pracy czy na zakupy. Nasze modele stanowią również alternatywę dla toreb sportowych na boisko czy siłownię.

Plecaki trekkingowe o odpowiednim rozmiarze

Jeśli nie wybieramy się na kilkudniową wyprawę, a prognoza pogody zapowiada się ciepło i słonecznie, to na wycieczkę wystarczy nam mały plecak turystyczny. Taki, który pomieści nasze najważniejsze rzeczy osobiste (portfel czy telefon) oraz niewielkie ilości przekąsek czy napojów, a jednocześnie nie będzie nam ciążył podczas wędrówki. W zależności od osobistych preferencji, małe plecaki trekkingowe można nosić na plecach lub na jednym ramieniu.

Plecaki turystyczne

sortuj według

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).