Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

59.99 PLN 149.99 PLN
Wybierając się na wyprawę rowerową warto zaopatrzyć się w dobry, wygodny bagaż. Plecaki rowerowe różnią się pojemnością i technologiami, które możesz dobrać odpowiednio czy planujesz zabierać go ze sobą na wycieczkę rowerową czy na piesze wędrówki po lesie. Mogą być zaopatrzone w pasy biodrowe i piersiowe, które podnoszą stabilność bagażu. W naszej ofercie znajdziecie zarówno plecak rowerowy damski, jak i plecak rowerowy męski.

Plecak rowerowy - system funkcjonalność

Oferowane przez nas plecaki rowerowe są niezwykle funkcjonalne. Nasi projektanci konstruowali je tak, aby zapewnić największy komfort użytkowania. Plecaki na rower wyposażone są w specjalny system wentylacji pleców ACS (w postaci oddychającej pianki), który gwarantuje suchość skóry w trakcie jazdy. Z kolei system H2O oraz dodatkowa impregnacja DWR zabezpieczają plecak rowerowy przez przemoknięciem w trakcie deszczu. Elementy odblaskowe poprawiają widoczność podczas jazdy wieczorami,

Plecak na rower - konstrukcja

Plecaki na rower posiadają specjalne pasy kompresyjne, które umożliwiają swobodne dopasowywanie objętości plecaka. Z kolei dodatkowy pas biodrowy pozwala rozłożyć ciężar ekwipunku równomiernie, odciążając nieco ramiona na rzecz bioder. Plecaki rowerowe 4F są niezwykle pakowne. W zależności od modelu posiadają kilka przegród i kieszeni: kieszeń główna, przegroda na kask rowerowy, małe kieszonki na drobne akcesoria, uchwyty na panelach bocznych. Każdy plecak na rower ma również lekkie, szelki podszyte oddychającą pianką, które zapobiegają nadmiernemu poceniu się.

Plecak rowerowy damski

Oferowane przez nas plecaki rowerowe są uniwersalne - przypadną do gustu zarówno kobietom jak i mężczyznom. W asortymencie znajdują się modele o stonowanych kolorach: czarnym, szarym czy granatowym. Z kolei paniom, które noszą kolorowe ubrania sportowe, z pewnością przypadnie do gustu plecak rowerowy damski w kolorze turkusowym lub neonowej zieleni. Każda rowerzystka znajdzie coś dla siebie. Pamiętajmy, że plecak na rower o wyrazistym kolorze, poprawia naszą widoczność w szare, mgliste, deszczowe dni.

Plecak rowerowy męski

Modele dla mężczyzn powinny zapewniać każdemu rowerzyście odpowiednia pakowność, funkcjonalność oraz wygodę. Plecaki rowerowe 4F dostosowane są, aby spełnić wszystkie te potrzeby. Plecak rowerowy męski o pojemności 12 litrów, śmiało może pełnić również funkcję plecaka miejskiego lub turystycznego, a także można go używać jako torbę na siłownie.

Plecaki rowerowe

sortuj według
Mid Season Sale
Plecak rowerowy PCF111 czerwony
59.99 PLN 119.99 PLN
Mid Season Sale
Plecak rowerowy PCF111 głęboka czerń
Mid Season Sale
Plecak rowerowy PCF111 kobalt
79.99 PLN 119.99 PLN
Mid Season Sale
Plecak rowerowy PCF112 soczysta zieleń
Mid Season Sale
Plecak rowerowy PCF112 szary
149.99 PLN 179.99 PLN
Mid Season Sale
Plecak rowerowy PCF113 srebrny
99.99 PLN 139.99 PLN
Mid Season Sale
Plecak rowerowy PCF115 fuksja
79.99 PLN 119.99 PLN
Mid Season Sale
Plecak rowerowy PCF115 głęboka czerń
Mid Season Sale
Plecak rowerowy PCF115 pomarańcz
Mid Season Sale
Plecak rowerowy PCR001 ciemny granatowy
Mid Season Sale
Plecak rowerowy PCR001 głęboka czerń
Mid Season Sale
Plecak rowerowy PCR003 głęboka czerń

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).