Filtry
Dla osób podróżujących często ze swoim komputerem, proponujemy najwyższej jakości plecaki na laptopa. Oferowany przez nas bagaż cechuje się przemyślaną budową i funkcjonalnością, która pozwoli zapakować komputer, wszystkie niezbędne akcesoria, dokumenty i rzeczy osobiste. Plecaki na notebooki do 15 - calowych modeli posiadają wygodne, oddychające szelki oraz tył, dzięki któremu transport laptopa stanie się komfortowy i wygodny. W naszej ofercie znajduje się zarówno damski plecak na laptopa, jak i męski plecak na laptopa.

Plecak na notebook - konstrukcja

Nasze plecaki na laptopa zaprojektowane są tak, aby zapewnić użytkownikom jak najlepszą funkcjonalność i jak największy komfort. System wentylacji pleców ACS usprawnia przepływ powietrza, zapobiegając nadmiernemu poceniu się skóry. Plecak na notebook powinien być również wyposażony w wygodne przegródki i kieszenie.

Plecaki na notebooki do 15 - calowych modeli

Odpowiedni plecak na notebook należy wybierać z uwzględnieniem wielkości laptopa. Laptopy o wymiarze 15,6 cali, to obecnie najpopularniejszy rozmiar komputerów przenośnych dostępnych na rynku. Plecaki na notebooki do 15 - calowych modeli gwarantują bezpieczny i wygodny transport sprzętu. Wzmocniona skorupa zewnętrzna ABS skutecznie zabezpiecza zawartość plecaka.

Męski plecak na laptopa

Męski plecak na laptopa, to niezbędny towarzysz mężczyzny w drodze do pracy. Stanowi dużo wygodniejszą alternatywę niż torba, która sprawia, że dźwigany ciężar rozkłada się nierównomiernie. W naszej ofercie znajdują się głównie czarne plecaki na notebooki do 15 - calowych modeli - nadają się one na każdą okazję, porę roku i pogodę.

Damski plecak na laptopa

Oferowane przez nas plecaki na laptopauniwersalne, dlatego panie również znajdą u nas coś dla siebie. Klasyczny, czarny kolor sprawia, że plecak na notebook można nosić do każdego rodzaju stylizacji - ubrań sportowych czy bardziej eleganckich strojów na spotkanie biznesowe. Damski plecak na laptopa powinien być wyposażony w liczne przegrody i kieszenie ułatwiające organizację noszonych przez nas przedmiotów, co uwzględniliśmy w kolekcji plecaków 4F.
Nie znaleziono nic spełniającego ustawione kryteria filtrowania

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).