Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

99.99 PLN 179.99 PLN

O tym, że aktywność fizyczna doskonale wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie wie każdy z nas. Z roku na rok, niezależnie od sezonu, coraz bardziej popularną dyscypliną sportową staje się jazda na rowerze.

W obecnych czasach, abyśmy mogli poczuć się prawdziwymi profesjonalistami w danej dziedzinie sportu – a zwłaszcza w kolarstwie – nie wystarczy tylko zwykły, bawełniany T-shirt, pierwsze z brzegu szorty i trampki. Każdy miłośnik kolarstwa, oprócz samego roweru, potrzebuje odpowiedniej, specjalistycznej odzieży rowerowej - koszulki rowerowej o technicznym kroju, lekkiej kurtki z membraną czy funkcjonalnych spodenek rowerowych z miękką wkładką. Poza tym wielu kolarzy nie wyobraża sobie udanej, wielogodzinnej wyprawy bez praktycznych akcesoriów dla rowerzystów w postaci rękawiczek rowerowych, plecaka, kasku rowerowego czy okularów sportowych. Kolarstwo – jak wiele innych dyscyplin sportowych – zapewnia szerokie możliwości odzieżowe i sprzętowe, dzięki którym nasza aktywność może stać się jeszcze bardziej efektywna i komfortowa. Dowiedz się więcej tutaj: odzież rowerowa w sklepie 4F

 

Odzież rowerowa 4F – zaprojektowana z wielkim zaangażowaniem

Ubrania rowerowe w ofercie 4F to nie tylko praktyczne artykuły idealne do rowerowych przejażdżek. To coś więcej. To kompromis pomiędzy funkcjonalnością, wygodą a stylowym wyglądem.

Nasi projektanci zrobili wszystko, aby oferowane przez 4F ubrania i akcesoria rowerowe – oprócz wykorzystania specjalistycznych technologii – urzekały swoim wyglądem i były zgodne z aktualnie panującymi trendami w modzie sportowej.

 

Technologie w odzieży rowerowej to profesjonalne wsparcie

Kolekcja rowerowa 4F przygotowywana jest z wykorzystaniem specjalistycznych materiałów, charakteryzujących się elastycznością, niesamowitą lekkością oraz oddychalnością. Wśród funkcjonalnych technologii i rozwiązań użytych w poszczególnych elementach odzieży rowerowej znajdują się szybkoschnące włókna DryControl i ThermoDry, bakteriobójczy system Antibacterial czy amortyzująca wkładka z szybkoschnącymi włóknami Coolmax®, która gwarantuje pełną wygodę i skupienie podczas jazdy.

Dzięki tym wszystkim rozwiązaniom jesteś w stanie stworzyć indywidualny kompleksowy i profesjonalny kolarski zestaw, który stanie się nieodłącznym elementem każdej aktywnej wyprawy rowerowej.

 

 

 

 

Przygotuj się do wyprawy rowerowej z 4F:

 

 

Na rower

sortuj według

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).