Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

12.99 PLN 199.99 PLN

SPORTOWE UBRANIA DLA DZIEWCZYNEK

W naszym sklepie posiadamy szeroką ofertę odzieży dziewczęcej, która sprawdzi się w czasie uprawiania różnorodnych aktywności fizycznych oraz na co dzień. Sportowy styl to przede wszystkim wyjątkowa wygoda i komfort, które zostaną docenione przez każdą młodą sportsmenkę. Nasi projektanci dokładają wszelkich starań, by odzież dziewczęca była modna i nowoczesna, dlatego stawiamy na różnorodność, nasycone kolory i designerskie napisy. Wybierając odpowiedni rodzaj odzieży dla naszego dziecka pamiętajmy o tym, by dopasować nie tylko produkt i jego kolorystykę, ale również rozmiar do wzrostu – im lepiej to zrobimy, tym większe wykorzystanie funkcjonalności odzieży.

SZEROKI WYBÓR UBRAŃ DLA DZIEWCZYNEK

Ubrania dla dziewczynek dostępne w naszym sklepie to produkty wysokiej jakości, które warto założyć dziecku zarówno czasie aktywności na zewnątrz, jak i na co dzień. Kurtki dziewczęce sprawdzą się w porze chłodnej i w okresie przejściowym, dbając o odpowiednią ciepłotę oraz ochronę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Najbardziej zaawansowane modele to kurtki wielofunkcyjne dziewczęce, które przydadzą się w czasie wycieczek górskich, jazdy na rowerze i innych wymagających aktywności. Równie ważne są bluzy dziewczęce i polary dziewczęce, które są uniwersalnymi elementami garderoby młodej damy. Można je zakładać pod kurtkę lub jako samodzielny element odzieży dziewczęcej. Modne printy pomogą dziecku wyrazić swoją osobowość już od najmłodszych lat.

W ofercie znajdą Państwo również bieliznę dla dziewczynek, która dba o odpowiednią termoregulację ciała, nie powodując otarć na wrażliwej skórze dziecka. Do wyboru mamy modele dla aktywnych dzieci oraz bieliznę idealną na co dzień.
Dziewczynki z całą pewnością urzeknie wybór legginsów dziewczęcych i spodni, które sprawdzą się na co dzień oraz w czasie treningów. Każda kobieta lubi wyglądać i czuć się wyjątkowo nawet w czasie wysiłku fizycznego, dlatego jako rodzice zadbajmy o to, by wybrać dla dziecka najlepszą odzież dziewczęcą. Nie zapominajmy również o akcesoriach dziewczęcych, które choć niepozorne, często chronią malucha przed przeziębieniem czy infekcją.

Odzież

sortuj według
strona z 8
strona z 8

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).