Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

19.99 PLN 179.99 PLN

Odzież sportowa dla dzieci


Odzież sportowa dla dzieci to doskonały wybór dla wszystkich maluchów i dla młodzieży, które preferują wygodę i komfort. Sportowy styl od dawna nie jest zarezerwowany wyłącznie dla osób uprawiających profesjonalnie sporty, ale również na co dzień, ze względu na wyjątkowe techniczne właściwości poszczególnych ubrań. Odzież sportowa dziecięca jest najlepszym zabezpieczeniem przed deszczem, śniegiem, wiatrem i innymi trudnymi warunkami atmosferycznymi, jakie może dać rodzic swojemu dziecku. Jej dodatkowym atutem jest to, że idealnie dopasowuje się nawet do casualowych ubrań, które chłopcy często zakładają do szkoły czy na spacer po mieście.

Odzież sportowa dla chłopców


Sportowa odzież to idealny wybór zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. W naszym sklepie można znaleźć liczne elementy garderoby chłopięcej, które modnie się prezentują i są bardzo wygodne w czasie noszenia. Odzież dziecięca jest dostępna w wielu modnych kolorach, gładka i z fantazyjnymi nadrukami, dzięki którym każde dziecko znajdzie swój indywidualny styl. Nasi projektanci dokładają wszelkich starań, by każda nowa kolekcja stała się kwintesencją praktyczności i świetnego wyglądu.

Odzież sportowa chłopięca


Odzież sportowa chłopięca to zarówno ubranie wierzchnie takie jak kurtki chłopięce, jak i bielizna, bluzy, kąpielówki czy szorty chłopięce. Każdy element garderoby należy starannie dobierać w zależności od aktywności fizycznej, którą preferuje nasz mały sportowiec. Jeśli wybieramy się z dzieckiem na wyprawę trekkingową, powinniśmy zadbać o funkcjonalną bieliznę dla chłopców oraz odpowiednią kurtkę wielofunkcyjną, która ochroni go przed najtrudniejszymi warunkami atmosferycznymi. Podobnie należy podejść do sprawy w czasie uprawiania z dzieckiem sportów zimowych – odpowiednia kurtka narciarska chłopięca oraz spodnie to minimum gwarantujące dobrą zabawę na stoku. Bluzy chłopięce oraz polary będą doskonałym uzupełnieniem codziennego stroju, zapewniając dziecku komfort i modny wygląd.

Odzież

sortuj według
strona z 6
Mid Season Sale
Kurtka miejska dla dużych chłopców JKUM200  GRANAT
Mid Season Sale
Kurtka miejska dla małych chłopców JKUM100  denim
Mid Season Sale
Bluza dla dużych chłopców JBLM201  ŻÓŁTY
strona z 6

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).