Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

29.99 PLN 129.99 PLN

OBUWIE CHŁOPIĘCE – PODSTAWOWY ELEMENT GARDEROBY

Obuwie dla dziecka jest szczególnym elementem garderoby, który zapewnia komfort w czasie wielu aktywności fizycznych oraz na co dzień. Jeśli zależy nam na prawidłowym rozwoju stopy naszej latorośli, musimy dobrać przede wszystkim odpowiedni rozmiar oraz model buta. Obuwie chłopięce będzie w końcu użytkowane w różnych warunkach – począwszy od korytarzy szkolnych, poprzez miejskie chodniki, aż po boisko szkolne. Jeśli nasz maluch uwielbia sport, możemy być pewni, że funkcjonalne obuwie będzie dla niego niezbędne.

OBUWIE DZIECIĘCE – NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ W CZASIE ZAKUPU

Obuwie dziecięce, które nie tylko sprawi dziecku wielka radość, ale ochroni go przed wieloma urazami, powinno być przede wszystkim dobrze skonstruowane. But musi być lekki i ergonomiczny, by nie obciążać niepotrzebnie stóp dziecka. Cholewka powinna być wykonana z oddychających materiałów, które skutecznie odprowadzą wilgoć na zewnątrz. Obuwie dla chłopca może posiadać rzepy lub wiązania – dopasujemy je w zależności od wieku i potrzeb naszego malucha. Jako odpowiedzialni rodzice upewnijmy się także, że język jest miękki, a czubek i pięty obuwia utwardzone. Wkładka powinna mieć ergonomiczny kształt, który redukuje zmęczenie stopy dziecka. Odpowiednio wyprofilowany kołnierz i gąbka chronią rozwijające się ścięgno Achillesa.

OBUWIE DLA DZIECKA – JAK DOPASOWAĆ JE DO UBRAŃ

Obuwie dla chłopca nie powinno sprawić nam większego problemu pod kątem wizualnym, gdyż w sklepie 4f znajdziemy ogromną różnorodność kolorów i wzorów zaprojektowanych przez topowych designerów. Buty dziecięce zakładane w czasie aktywności fizycznej możemy dopasować do akcesoriów chłopięcych, a modele zakładane na co dzień i do szkoły do pozostałej części garderoby np. modnej bluzy dziecięcej. W przypadku starszych dzieci warto wybrać obuwie chłopięce o neutralnej kolorystyce, które będą pasowały do większości stylizacji. Pomimo tego, że chłopcy zazwyczaj w mniejszym stopniu interesują się modą, zwracają uwagę na to, co noszą ich rówieśnicy i starają się imponować im swoim wyglądem. Jako rodzice pozwólmy naszej latorośli na pomoc w wyborze obuwia dziecięcego, jednak bądźmy decyzyjnym głosem, który doskonale wie, co w czasie zakupu jest najważniejsze.

Obuwie

sortuj według
strona z 2
strona z 2

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).