Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

164.99 PLN 349.99 PLN
Odpowiednie obuwie treningowe do biegania nie tylko zwiększa komfort treningu, ale przede wszystkim ogranicza ryzyko wystąpienia kontuzji. Wybór butów oferowanych przez 4F, stanowi gwarancję najlepszej relacji jakości do ceny zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem, a także dla doświadczonych biegaczy, którzy startują w maratonach ulicznych czy biegach terenowych. Dostępne w naszym asortymencie buty do biegania wyróżniają się nowoczesnym designem, solidną konstrukcją i innowacyjnymi technologiami, które pozytywnie wpływają na ergonomię biegania.

Obuwie do biegania 4F - poznaj właściwości naszych technologii

Oferowane przez nas buty do biegania zapewniają perfekcyjne dopasowanie i stabilizację stopy dzięki solidnej konstrukcji cholewki. Wykonana z przewiewnej siatki, dodatkowo gwarantuje odpowiednią wentylację stopy. Bardzo ważną częścią obuwia do biegania jest również podeszwa. Stosujemy gumowy bieżnik, dzięki któremu biegacze zyskują większą amortyzację i przyczepność. Na pięcie montujemy dodatkowy element stabilizacyjny. Ponadto buty treningowe do biegania 4F posiadają system elementów odblaskowych, który zapewnia dobrą widoczność nawet w pochmurne dni czy po zmroku.

Jak wybrać idealne buty treningowe?

Początkujący biegacze powinni wybierać buty treningowe, w których czują się po prostu wygodnie. Nie musimy wydawać na zakup dużego budżetu, ponieważ na początku nie będziemy pokonywać wielokilometrowych tras. Z kolei bardziej zaawansowani adepci biegania będą dopasowywać obuwie do biegania na podstawie typu podbicia (niskiego, normalnego lub wysokiego), a także ze względu na swoją biomechanikę biegu:
- Pronację - ruch do wewnątrz
- Supinację - ruch do zewnątrz
- Nadpronację - nadmierny ruch do wewnątrz
- Nadsupinację - nadmierny ruch do zewnątrz

Wybierajmy obuwie treningowe o rozmiar większe

Zamawiając buty do biegania przez Internet warto pamiętać o zasadzie wybierania modeli o rozmiar większych od naszych standardowych butów do chodzenia na co dzień. Aby uniknąć otarć stopy i urazów paznokci podczas częstych, powtarzających się, dynamicznych ruchów, nasza stopa potrzebuje zdecydowanie więcej miejsca. W sklepach stacjonarnych można w wygodny sposób przymierzyć i przetestować nasze obuwie treningowe. Na zakupy wybierajmy się jednak po południu, kiedy stopy są już nieco zmęczone i opuchnięte.

Buty do biegania

sortuj według

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).