Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

14.99 PLN 29.99 PLN

Nakrycia głowy dziewczęce


Dziewczęce nakrycia głowy sprawdzają się doskonale zarówno w czasie uprawiania sportów jak i ruchu na świeżym powietrzu. Są one wykonane z materiałów dostosowanych do intensywnej aktywności sportowej, dzięki czemu zapewniają skórze oddychalność i dbają o komfort użytkowania. Wszystkie nakrycia głowy dla dziewcząt są dopasowane do wymagań młodych kobiet, które w przyszłości chętnie podejmą różnorodne aktywności fizyczne.

Czapki dla dziewczynki


Zimowe czapki dla dziewczynki mają za zadanie chronić głowę dziecka przed zaziębieniem spowodowanym niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Warto zakładać je nie tylko w zimie, w czasie chłodu i intensywnych opadów śniegu, ale również w lecie, gdy nadmierne słońce może doprowadzić do udaru. Czapka dziewczęca to dodatek, który polecamy dopasować do kurtki dziewczęcej lub koszulki, by dobrze współgrała z całością garderoby. Wybierając odpowiedni model pamiętajmy o sprawdzeniu podszewki oraz zewnętrznego materiału wykonania. Odpowiada on za to, czy czapka dla dziewczynki będzie odporna na opady śniegu, ciepła lub posiadająca inne charakterystyczne właściwości.

Bandanki dla dziewczynki

Bandanki dla dziewczynki są wspaniałym rozwiązaniem zarówno na co dzień jak i na aktywne dziecięce treningi. Ogromną zaletą jest możliwość ich wykorzystania aż na 12 sposobów. Dzięki temu mogą służyć jako nakrycie głowy dziewczęce, apaszka czy szalik dziewczęcy. Bandanka dziewczęca posłuży zarówno na jesienne i wiosenne treningi oraz w czasie lata. Chroni przed śniegiem, wiatrem, słońcem oraz kurzem. Warto pamiętać również o tym, że bandanki dla dziewczynki szybko schną i co istotne, zapobiegają infekcjom dróg oddechowych.

Bogate wzornictwo


Nakrycia głowy dla dziewcząt są formą stylowych dodatków, które mają pomóc w zachęceniu dziecka do aktywności fizycznej i ochrony jego zdrowia. Zarówno bandanki dla dziewczynki jak i czapki dziewczęce są projektowane z uwzględnieniem najnowszych trendów, dzięki czemu każda młoda kobieta może wybierać wśród bogatej kolorystyki i wzorów, które dopełnią jej oryginalnego wyglądu.

Nakrycia głowy

sortuj według
Mid Season Sale
Czapka dla dużych dziewcząt  JCAD204  czerwony
Mid Season Sale
Czapka dla dużych dziewcząt JCAD205  jasny róż
Mid Season Sale
Czapka dla dużych dziewcząt JCAD206  jasny róż
Mid Season Sale
Czapka dla małych dziewczynek JCAD101   koral neon
Mid Season Sale
Czapka dla małych dziewczynek JCAD103  RÓŻOWY
Mid Season Sale
Czapka dla małych dziewczynek JCAD104  RÓŻOWY
 
 
 
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).