Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

17.99 PLN 34.99 PLN
W ofercie 4F przygotowaliśmy szeroki wybór czapek chłopięcych, które zapewnią twojemu dziecku odpowiednią ochronę głowy w chłodne dni. Dostępne w naszej ofercie czapki dziecięce są ciepłe i praktyczne, a także stanowią świetny dodatek odzieżowy dla chłopców w każdym wieku. Nasze czapki dla dzieci są bardzo poręczne, różnią się między sobą materiałem oraz krojem, dzięki czemu każde dziecko wybierze model odpowiedni dla siebie.

Czapki dziecięce - skuteczna ochrona w okresie jesienno-zimowym

Musimy mieć na uwadze, że to właśnie przez głowę ucieka z naszego organizmu większość ciepła (nawet do 70% ciepła). Dlatego bez odpowiedniej czapki dziecięcej, kurtka czy buty zimowe nie wystarczą do zabezpieczenia ciała przed wychłodzeniem. Wyziębienie organizmu w znaczącym stopniu zwiększa ryzyko przeziębienia, ponieważ nasze naturalne mechanizmy odpornościowe zdecydowanie słabną i jesteśmy narażeni na atak wirusów. Czapka chłopięca powinna być obowiązkowym elementem ubioru naszego dziecka w okresie jesienno-zimowym.

Czapki chłopięce z daszkiem - modny element garderoby dziecka

Na nieco cieplejsze dni polecamy również modne czapki chłopięce z daszkiem. To niezwykle popularny element miejskich stylizacji wśród dzieci i młodzieży. Czapka dziecięca z daszkiem doskonale pasuje zarówno do dresów sportowych, jak do jeansów w zestawie z bluzą lub koszulką z krótkim rękawem.

Czapka dziecięca 4F - sportowy design i jakość wykonania

Niestety, wiele dziewczynek jak i chłopców unika noszenia czapki dziecięcej w okresie jesienno-zimowym. Najczęściej obawiają się, że wyglądają w niej niekorzystnie i niemodnie. Dostępne w naszym asortymencie czapki chłopięce łączą w sobie młodzieżowy styl i nowoczesny design. Świetnie pasują do młodzieżowego, sportowego stylu. Wykonana z bawełny, czapka dla dziecka z kolekcji 4F świetnie sprawdzi się również jako uzupełnienie stroju treningowego dla chłopców, którzy uprawiają dyscypliny na powietrzu i w trakcie ćwiczeń są narażeni na niekorzystne warunki pogodowe.

Nakrycia głowy

sortuj według

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).