Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

14.99 PLN 29.99 PLN
W ofercie 4F przygotowaliśmy szeroki wybór czapek chłopięcych, które zapewnią twojemu dziecku odpowiednią ochronę głowy w chłodne dni. Dostępne w naszej ofercie czapki dziecięce są ciepłe i praktyczne, a także stanowią świetny dodatek odzieżowy dla chłopców w każdym wieku. Nasze czapki dla dzieci są bardzo poręczne, różnią się między sobą materiałem oraz krojem, dzięki czemu każde dziecko wybierze model odpowiedni dla siebie.

Czapki dziecięce - skuteczna ochrona w okresie jesienno-zimowym

Musimy mieć na uwadze, że to właśnie przez głowę ucieka z naszego organizmu większość ciepła (nawet do 70% ciepła). Dlatego bez odpowiedniej czapki dziecięcej, kurtka czy buty zimowe nie wystarczą do zabezpieczenia ciała przed wychłodzeniem. Wyziębienie organizmu w znaczącym stopniu zwiększa ryzyko przeziębienia, ponieważ nasze naturalne mechanizmy odpornościowe zdecydowanie słabną i jesteśmy narażeni na atak wirusów. Czapka chłopięca powinna być obowiązkowym elementem ubioru naszego dziecka w okresie jesienno-zimowym.

Czapki chłopięce z daszkiem - modny element garderoby dziecka

Na nieco cieplejsze dni polecamy również modne czapki chłopięce z daszkiem. To niezwykle popularny element miejskich stylizacji wśród dzieci i młodzieży. Czapka dziecięca z daszkiem doskonale pasuje zarówno do dresów sportowych, jak do jeansów w zestawie z bluzą lub koszulką z krótkim rękawem.

Czapka dziecięca 4F - sportowy design i jakość wykonania

Niestety, wiele dziewczynek jak i chłopców unika noszenia czapki dziecięcej w okresie jesienno-zimowym. Najczęściej obawiają się, że wyglądają w niej niekorzystnie i niemodnie. Dostępne w naszym asortymencie czapki chłopięce łączą w sobie młodzieżowy styl i nowoczesny design. Świetnie pasują do młodzieżowego, sportowego stylu. Wykonana z bawełny, czapka dla dziecka z kolekcji 4F świetnie sprawdzi się również jako uzupełnienie stroju treningowego dla chłopców, którzy uprawiają dyscypliny na powietrzu i w trakcie ćwiczeń są narażeni na niekorzystne warunki pogodowe.

Nakrycia głowy

sortuj według
Mid Season Sale
Czapka dla dużych chłopców JCAM205  niebieski
Mid Season Sale
Czapka dla dużych chłopców JCAM206  czerwony
Mid Season Sale
Czapka dla małych chłopców JCAM105  niebieski
Mid Season Sale
Czapka dla małych chłopców JCAM115Z  czarny
Mid Season Sale
Czapka dla małych chłopców JCAM102  pomarańcz
 
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).