Najlepsze aplikacje fitnessowe 2017/2018

Aplikacje w smartfonie towarzyszą nam praktycznie na każdym kroku. Gdy wyjeżdżamy na narty instalujemy aplikację sprawdzającą warunki pogodowe, a gdy idziemy biegać włączamy oprogramowanie śledzące naszą trasę i postępy. Przykładów jest naprawdę wiele, gdyż dzięki nowoczesnym programom możemy naprawdę więcej! Dzisiaj przedstawiamy zestawienie najlepszych aplikacji fitnessowych, dzięki którym zrobicie w końcu formę, o jakiej zawsze marzyliście!

Najlepsze aplikacje fitnessowe 2017 - 2018

Ćwiczenia w domu - Bez sprzętu

Ćwiczenia w Domu - Bez Sprzętu - logo

W aplikacji znajdziecie zestawy ćwiczeń dla wszystkich największych grup mięśniowych bez używania sprzętu. Jak sama nazwa wskazuje, będzie ona waszym partnerem w czasie wyrabiania formy w domu. Animacje i filmy ze wskazówkami staną się niezastąpioną pomocą w czasie uczenia się techniki wykonywania ćwiczeń. Wyrzeźbiona klatka piersiowa, mięśnie brzucha, ramiona, pośladki i nogi? Nic prostszego! 10-50 milionów instalacji mówi samo za siebie. Zakładajcie dresy męskie, buty sportowe i ruszajcie do treningu.

Ćwiczenia w domu - Bez sprzętu - cechy

Schudnąć w 30 dni

Schudnąć w 30 dni - logo

Samo wyrzeźbienie mięśni to dla was za mało? Walczycie z nadprogramowymi kilogramami po zimie? Głównym zadaniem tej aplikacji jest pomoc w szybkiej i bezpiecznej redukcji masy ciała. Podobnie jak wcześniejsze oprogramowanie zawiera instruktażowe filmy i animacje, plan systematycznych treningów oraz plany diety. Liczba instalacji mieści się w przedziale 10-50 milionów. Czy ktoś jeszcze jej nie ma?

Schudnąć w 30 dni - cechy

Fitatu Licznik Kalorii i Dieta

Fitatu - logo

Nie bez powodu mówi się, że ćwiczenia to zaledwie 30% sukcesu, ponieważ w 70% za prawidłową wagę ciała odpowiada dobrze zbilansowana dieta. Dlatego w zestawie najlepszych aplikacji fitnessowych 2017/2018 nie mogliśmy pominąć oprogramowania, które jest jednym z najprostszych kalkulatorów kalorii. Fitatu, które posiada już 1-5 milionów instalacji to przede wszystkim największa baza produktów i potraw z Polski. Lubicie od czasu do czasu wyłamać się ze swojej diety i zjeść coś w KFC czy Subway’u? Aplikacja posiada dane na temat kaloryczności ich potraw! Dzięki Fitatu szybko sprawdzicie szczegółowe informacje o spożyciu wartości odżywczych oraz witamin i minerałów. To jednak nie wszystko – aplikacja ma również własne zestawy ćwiczeń. Zakładajcie dresy damskie lub męskie i do dzieła!

Fitatu Licznik Kalorii i Dieta - cechy

Atlas ćwiczeń KFD.PL

Atlas ćwiczeń KFD - logo

Aplikacja służy pomocą początkującym sportowcom, którzy mają problem z poprawnym wykonywaniem ćwiczeń oraz zaawansowanym, którzy szukają alternatywnych sposobów na rozbudowę mięśni. Atlas ćwiczeń, jak sama nazwa wskazuje, zawiera najpopularniejsze ćwiczenia, informacje na temat tego, która grupa mięśni jest angażowana czy nawet gotowe plany treningowe. Aplikacja może pochwalić się już 0,5 -1 milionem instalacji.

Atlas ćwiczeń KFD - cechy

Aerobiczna Szóstka Weidera A6W

Aerobiczna Szóstka Weidera A6W - logo
 
Waszą pięta achillesową są mięśnie brzucha? Podobnie uważa 10-50 milionów użytkowników aplikacji Aerobicznej Szóstki Weidera A6W. Jest to proste oprogramowanie, dzięki któremu wzmocnimy i wyrzeźbimy mięśnie brzucha. Harmonogram ćwiczeń na 42 dni, monitoring wagi czy trening bez sprzętu to tylko niektóre z zalet aplikacji, która jest podstawą do rozpoczęcia przygody z treningami na większe partie mięśniowe. Zróbcie zdjęcie sylwetki w spodniach dresowych i sprawdźcie zmiany po 42 dniach!

Aerobiczna Szóstka Weidera A6W - cechy

30 Dni Wyzwania Fitness

30 dniowe wyzwanie - logo

Aplikacja umożliwia skorzystanie z 30-dniowego wyzwania opracowanego przez profesjonalnych trenerów, które pomoże odzyskać sprawność i poprawić zdrowie! 30 Dni Wyzwania Fitness to oprogramowanie do samodoskonalenia się, które będzie niezastąpione u wszystkich osób, które mają problemy z motywacją lub chcą sprawdzić swój stopień wytrenowania czy wytrzymałości. Gotowi na podjęcie wyzwania? Dołączcie do 10-50 milionów użytkowników, którzy spróbowali lub próbują swoich sił.

30 Dni Wyzwania Fitness - cechy

Freeletics Bodyweight

Freeletics Bodyweight - logo

Aplikacja jest nazywana najskuteczniejszym programem treningowym, który pomoże zarówno w redukcji wagi, jak i w zbudowaniu masy mięśniowej. Imponująca baza ćwiczeń obejmująca wszystkie grupy mięśniowe, które możemy wykonywać bez żadnego sprzętu. Wystarczy wygodne ubranie – dresy męskie lub dresy damskie oraz buty sportowe – i dobra motywacja. Aplikacja jest dostosowana do różnego stopnia zaawansowania użytkowników oraz posiada filmy instruktażowe, które są gwarancją poprawnego wykonywania treningów. Freeletics Bodyweight zainstalowano już 5-10 milionów razy.

Freeletics Bodyweight - cechy

7 Minutowe Ćwiczenia

7 minutowe ćwiczenia - logo
 
Nie macie czasu na długie treningi i korzystanie ze skomplikowanych planów diet? Dołączcie do grona osób, które trenują szybko i efektywnie. 10-50 milionów instalacji mówi samo za siebie. 7 Minutowe Ćwiczenia to sposób na schudnięcie i poprawienie funkcjonowania układu krążenia. Marzycie o pięknej rzeźbie mięśni brzucha bez spędzania długich godzin na treningu? HICT, czyli intensywny trening kondycyjny pomoże wam to osiągnąć.

7 Minutowe Ćwiczenia - cechy

MyFitnessPal

MyFitnessPal - logo

MyFitnessPal zostało zainstalowane przez 50-100 milionów osób. Dlaczego nie znajduje się na szczycie naszej listy? Jako nieliczna w zestawieniu jest płatna. Pomimo tego warto wziąć ją pod uwagę, gdyż będzie niezastąpioną pomocą w czasie treningów. Aplikacja wspomaga odchudzanie, które możemy kontrolować dzięki bazie produktów z całego świata spożywanych na co dzień. Ponadto zawiera kilkaset ćwiczeń oraz oferuje możliwość tworzenia własnych, bez żadnych ograniczeń. Spersonalizowane cele czy możliwość dzielenia się postępami ze znajomymi na pewno dodatkowo was zmotywują! Zakładajcie buty sportowe męskie i dajcie się porwać fitnessowemu szaleństwu.

MyFitnessPal - cechy

Workout Trainer: fitness coach

Workout Trainer fitness coach - logo

Ostatnia aplikacja fitnessowa 2017/2018 również może pochwalić się ogromną liczbą użytkowników – 10-50 milionów instalacji. Certyfikowani trenerzy poprowadzą was przez wszystkie ćwiczenia wraz z instrukcją wideo. Możliwość dopasowania własnego poziomu zaawansowania czy skorzystania ze spersonalizowanych programów treningowych z pewnością zachwycą każdego, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z fitnessem.

Workout Trainer fitness coach - cechy

Najlepsze aplikacje fitnessowe - podsumowanie

Czas na doskonalenie swoich umiejętności fitnessowych

Układanie treningów i planów diet sprawia wam trudność? Potrzebujecie stałej motywacji, przypominania i wykresu swoich postępów? Odpowiedzią będzie aplikacja fitnessowa, która spełni rolę waszego osobistego trenera personalnego. Nie wiecie, która jest najlepsza? Wybierzcie jedną z naszej propozycji, by przekonać się, że z aplikacją trenuje się zupełnie inaczej!


Zmotywowani do ćwiczeń w domu? Sprawdźcie najlepszą odzież fitnessową dla niej i dla niego!

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).