Filtry

Okazje

Rozmiar

Zakres cen

139.99 PLN 169.99 PLN

KURTKI SOFTSHELLOWE DLA DZIECI

Kurtki softshellowe dziecięce sprawdzą się w większości warunków klimatycznych. Mają za zadanie chronić najmłodszych w okresie wiosennym i jesiennym oraz zimowym, przy dodatkowym ociepleniu np. za pomocą polaru chłopięcego. Jeśli nasza latorośl lubi aktywności na zewnątrz, kurtka softshellowa dziecięca przyda się w czasie jazdy na rowerze, wycieczki w góry, biegania czy nawet gry w piłkę nożną.

Kurtki softshellowe dla chłopców są wykonane z bardzo praktycznej, oddychającej oraz wiatroodpornej tkaniny, która stanowi alternatywę dla tradycyjnych trzech warstw odzieży outdoorowej. Zazwyczaj produkty typu softshell składają się z 3 zaawansowanych technologicznie warstw – zewnętrznego poliestru, membrany oraz wewnętrznego, krótko strzyżonego polaru. Dzięki takiemu rozwiązaniu kurtki softshellowe dla dzieci są oddychające oraz w pewnej mierze wodoodporne. Jeśli chcemy zadbać o lepszą ochronę, zwróćmy uwagę na obecność warstwy impregnacyjnej DWR, która zatrzymuje wchłanianie wody, brudu oraz zanieczyszczeń. Kurtki przeciwdeszczowe dla dzieci mają przede wszystkim sprawić, że nawet opady atmosferyczne nie powstrzymają maluchów przed zdrową aktywnością na świeżym powietrzu.

Pod kurtki przeciwdeszczowe dla chłopców należy zakładać bieliznę termoaktywną dziecięcą, koszulkę dziecięcą lub zwykły T-shirt. Jeśli chcemy, by maluch nosił ten rodzaj odzieży również w zimie, zadbajmy o dodatkową warstwę termiczną pod postacią np. bluzy chłopięcej.

KURTKI SOFTSHELLOWE CHŁOPIĘCE – NA TO ZWRÓĆ UWAGĘ

Poza wymienionymi wyżej cechami, w czasie zakupu warto zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanej membrany, czyli jej parametry oddychalności. Równie ważny jest krój zapewniający dobre dopasowanie. Kurtki przeciwdeszczowe dziecięce, które posiadają systemy regulacji oraz znaczną ilość kieszeni, będą jeszcze chętniej noszone przez chłopców.

Jako rodzice zadbajmy również o to, by kurtki przeciwdeszczowe chłopięce wpasowały się w styl młodego człowieka – w końcu każdy z nas niezależnie od wieku lubi zakładać to, w czym nie tylko czuje się dobrze, ale również pomoże wyrazić jego styl czy osobowość. Mnogość kolorów i wzorów dostępnych w naszym sklepie powinna ułatwić to zadanie.

Kurtki softshellowe

sortuj według

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).