Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

119.99 PLN 159.99 PLN

KURTKI ZIMOWE DLA DZIEWCZYNEK – NIEZBĘDNE W ZIMIE

Kurtki puchowe dziewczęce to niezbędny element garderoby w chłodnej porze, gdy na zewnątrz panują minusowe temperatury i pojawiają się częste opady śniegu. Z tego powodu warto przemyśleć zakup odpowiedniego modelu już wcześniej, by zadbać o ochronę zdrowia naszego malucha. W ofercie sklepu 4f znajdą Państwo kurtki zimowe dziewczęce, które spełnią dwa podstawowe wymagania – zadbają o wygodę i zdrowie dziecka oraz będą chętnie zakładane nawet przez bardzo wymagające dziewczynki. Odzież sportowa to nasza pasja, dlatego jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami – mnogość kolorów i wzorów podkreśli indywidualny styl każdej młodej damy.

KURTKI PUCHOWE DZIEWCZĘCE – CIEPŁO I LEKKOŚĆ W JEDNYM

Kurtki puchowe dla dziewczynek z warstwą impregnacyjną DWR zwiększają ochronę przed wilgocią, dlatego sprawdzą się również w okresie przejściowym. Dzięki temu, że są wypełnione puchem syntetycznym lub specjalną ociepliną, ich waga jest stosunkowo niewielka przy zachowaniu idealnej ciepłoty ciała. Nie musimy jednak obawiać się przemieszczania puchu w komorach, gdyż kurtki zimowe dziewczęce posiadają modne pikowania utrzymujące je w jednym miejscu.
Wybierając odpowiedni model dla dziewczynki, zwróćmy uwagę na materiał wykonania oraz elementy funkcjonalne, które zwiększą wygodę i komfort w czasie jej użytkowania. Kurtki zimowe dziewczęce mogą posiadać elementy odblaskowe zapewniające lepszą ochronę po zmierzchu, różną ilość kieszeni, stójkę czy kaptur, które chronią przed wiatrem oraz opadami atmosferycznymi. Elastyczne ściągacze przy mankietach i w dolnej części dbają o lepsze dopasowanie wybranego modelu do ciała. Ponadto jeśli nasze dziecko uzna, że kurtka jest dla niego zbyt ciepła, może odpiąć rękawy lub kaptur, przekształcając ją w modny bezrękawnik (opcja dostępna w niektórych modelach).

KURTKI DZIEWCZĘCE ORAZ ZIMOWE DODATKI

Poza kurtką zimową dziewczęcą powinniśmy wybrać dla dziecka odpowiednie spodnie dziewczęce oraz warstwy ubrań, które będzie nosiło pod spodem. Ze względu na dużą ciepłotę, często nawet w czasie opadów śniegu i minusowych temperatur wystarczy założyć maluchowi polar dziewczęcy lub bluzę dziewczęcą, by zapewnić mu doskonałą ochronę. Jeśli chcemy zmniejszyć podatność dziecka na infekcje i przeziębienia, nie pomijajmy akcesoriów dziewczęcych takich jak czapka, szal czy rękawiczki, które są niezbędne nie tylko w zimie, ale i w okresie przejściowym.

Kurtki puchowe

sortuj według

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).