Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

79.99 PLN 169.99 PLN

KURTKI ZIMOWE DLA DZIECI – OBOWIĄZEK W ZIMIE

Kurtki zimowe dla dzieci to element ubioru, który jest niezbędny w chłodne dni, gdy na dworze pada śnieg i temperatury spadają poniżej zera. Odpowiedni model dbający o zdrowie malucha powinniśmy wybierać już wcześniej, ponieważ pora przejściowa jest często jeszcze bardziej zdradliwa niż prawdziwa zima. W naszym asortymencie znajdą Państwo kurtki zimowe dla chłopców, które są nie tylko wygodne i praktyczne, ale zadbają o świeży i nowoczesny wygląd każdego dziecka, niezależnie od tego, czy dopiero wkracza w świat mody, czy stara się za wszelką cenę nadążać na najnowszymi trendami. Naszą pasją jest łączenie funkcjonalności i wysokiej jakości wykonania wraz z ciekawym wzornictwem, dlatego każdy chłopiec znajdzie coś idealnego dla siebie.

KURTKI PUCHOWE DLA DZIECI – POŁĄCZENIE LEKKOŚCI I CIEPŁA

Decydując się na wybraną kurtkę zimową dziecięcą zwróćmy uwagę na to, z jakiego materiału została ona wykonana oraz jakie są jej główne cechy i zalety, które sugerują jej przeznaczenie. Kurtki puchowe dla chłopców, jak sama nazwa wskazuje, są wypełnione puchem lub specjalną ociepliną, dzięki której zachowują niebywałą lekkość i dbają o prawidłową ciepłotę ciała. Dodatkowa warstwa impregnacyjna DWR i klejone szwy stanowią doskonałą barierę przed wilgocią, która może być dokuczliwa zarówno w zimie, jak i w porze przejściowej.
Kurtki puchowe chłopięce posiadają różną ilość kieszeni, stójkę lub kaptur oraz elementy odblaskowe, które poprawiają widoczność po zmroku. Jeśli zdecydujemy się na model ze ściągaczami przy mankietach i na spodzie, będzie on jeszcze lepiej przylegał do ciała, zapewniając większą ciepłotę. Kurtki zimowe dziecięce mają za zadanie chronić przed opadami atmosferycznymi i wiatrem, dlatego ich konstrukcja została dodatkowo wzmocniona.

KURTKI PUCHOWE DZIECIĘCE

Poza wyborem funkcjonalnej kurtki zimowej dla chłopców, powinniśmy pamiętać o dodatkowych warstwach odzieży, które zadbają o najlepsze wykorzystanie parametrów kompletnego ubioru sportowego. Jako pierwsza warstwa sprawdzą się zarówno bluzy chłopięce jak i koszulki z długim rękawem dla chłopców, które podkreślą indywidualny styl dziecka. Jeśli nasz maluch należy do bardziej aktywnych, warto wybrać dla niego bieliznę chłopięcą zmniejszającą ryzyko powstania otarć w czasie intensywnego ruchu. Kurtki zimowe chłopięce to doskonała ochrona przed zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi, które skutecznie zniechęcają do wyjścia na zewnątrz przez długie zimowe miesiące.

Kurtki puchowe

sortuj według

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).