Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

69.99 PLN 99.99 PLN
Nieocieplane kurtki dla dziewczynki będą niezastąpione na co dzień jak i do szkoły, podkreślając miejski styl i zapewniając ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Możne ja także założyć w czasie aktywności fizycznej takiej jak jazda na rowerze, bieganie czy wspólne, rodzinne spacery. Sportowe kurtki dla dziewczyny dodadzą nowej mocy w czasie uprawiania wszystkich sportów na zewnątrz i sprawią, że każde nowe osiągnięcie przyniesie jeszcze większą radość. Chcecie, by wasze dziecko było bardziej aktywne? Oddychalne kurtki dla dziewczyny dostępne w sklepie 4f pomogą wam to osiągnąć!

KURTKI DZIEWCZĘCE DO BIEGANIA – PRZEDE WSZYSTKIM FUNKCJONALNOŚĆ

Sportowe kurtki dla dziewczyny wyróżniają się stylem i wyjątkową ochroną. W przeciwieństwie do modeli ocieplanych, nie posiadają dodatkowej warstwy, dzięki czemu nie powodują przegrzania organizmu w czasie wymagających aktywności fizycznych. Nieocieplane kurtki dziewczęce sprawdzą się głównie na wiosnę i na jesień, gdyż dzięki membranie oraz specjalnej technologii 4FShell skutecznie ochronią w czasie niepogody.

Miejskie kurtki dla dziewczynki to również gwarancja właściwego balansu temperatury i ochrona przed wchłanianiem wilgoci z zewnątrz. W czasie zakupu zwróćmy uwagę na wartość membrany, która stanowi główną barierę przed chłodem i wilgocią. W przeciwdeszczowych kurtkach dla dziewczynek istotny jest również sam krój – kaptur, poza czapką dziewczęcą, zapewni ochronę przed chłodem i deszczem. Ściągacze gwarantują lepsze dopasowanie, a system otworów wentylacyjnych pomoże utrzymać idealny przepływ powietrza. Wasze dziecko lubi nosić ze sobą różne drobiazgi? Kurtki dziewczęce do biegania są zawsze wyposażone w kilka kieszeni na rzep lub na zamek. Obawiacie się o bezpieczeństwo córki po zmroku? Oddychalne kurtki dla dziewczyny mają strategicznie rozmieszczone elementy odblaskowe gwarantujące lepszą widoczność i bezpieczeństwo przy słabym oświetleniu.

PRZECIWDESZCZOWE KURTKI DLA DZIEWCZYNEK – SKROJONE NA MIARĘ

W naszym sklepie znajdziecie bogatą ofertę krojów i wzorów, które nie tylko zapewnią dobre zdrowie malucha, ale jego szczerą radość. Oddychalne kurtki dla dziewczyny zawsze warto dopasować do sylwetki dziecka, gdyż wtedy wykorzystamy wszystkie ich zalety.

Sportowy ubiór jest zawsze gwarancją wspaniałego samopoczucia i komfortu w czasie różnych aktywności na zewnątrz. Kurtki biegowe dziewczęce są doskonałą warstwą zewnętrzną, jednak należy pamiętać o pozostałych elementach garderoby. Bielizna bezszwowa dziewczęca powinna być zakładana jako pierwsza warstwa odzieży, a bluzy dziewczęce czy koszulki z długim rękawem dziewczęce będą idealną warstwą docieplającą. Kurtki do biegania dla dziewczynki dostępne w naszej ofercie mają modne wzory i printy, dzięki czemu bez problemu dopasujecie je do pozostałych elementów garderoby.

Kurtki nieocieplane

sortuj według

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).