Filtry

KURTKI JESIENNO-WIOSENNE DLA DZIECI

Kurtki miejskie dla dzieci to połączenie wyjątkowej wygody z ochroną przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Pomimo tego, że w miesiącach zimowych bywa najchłodniej, to właśnie jesień i wiosna są okresem największych zachorowań. Z tego powodu należy zadbać o zdrowie naszych maluchów, wybierając dla nich funkcjonalny model kurtki sportowej dziecięcej. W naszym asortymencie znajdą Państwo różnorodne produkty przeznaczone zarówno do uprawiania aktywności na świeżym powietrzu, jak i spokojnego rodzinnego spaceru.

KURTKI SPORTOWE DLA CHŁOPCÓW

Kurtki jesienno-wiosenne dziecięce powinny być nieocieplane, by dziecko mogło z łatwością zadbać o odpowiednią temperaturę ciała. Istotne jest ubieranie się warstwowo, by w każdej chwili mieć możliwość zdjęcia odzieży, nie ryzykując przegrzania ani wyziębienia organizmu. Warto wpajać dziecku tą wiedzę już od najmłodszych lat. Kurtki sportowe chłopięce sprawdzą się w porze przejściowej z dodatkowym polarem chłopięcym, który zapewni lepszą ochronę przed chłodem. Tego rodzaju produkty mogą być z powodzeniem zabierane na różnego rodzaju wyjazdy nawet początkiem lata, gdy wieczorami zdarzają się spore wahania temperatur.

JAK WYBIERAĆ KURTKI SPORTOWE DLA DZIECI

Kurtki wiosenne dla dzieci są najczęściej wykonane z poliestru, który gwarantuje najlepsze parametry techniczne. Oddychająca membrana NeoDry zapewnia ochronę przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Kurtki jesienno-wiosenne dla chłopców są wodoodporne i oddychające, dlatego doskonale sprawdzą się np. w czasie wycieczek górskich, jak i jazdy na rowerze. Wybierając odpowiedni model kurtki sportowej chłopięcej, warto zwrócić uwagę na laminowane kieszenie, podklejone szwy i impregnację DWR, która stanowi barierę dla wilgoci. Jeśli nasze dziecko często porusza się po zmroku, dodatkowym atutem będą elementy odblaskowe umieszczone w strategicznych miejscach materiału.

KURTKI SPORTOWE CHŁOPIĘCE

Kurtki jesienno-wiosenne chłopięce 4f zostały zaprojektowane dla dzieci, które uwielbiają sportowy styl i nowoczesne wzornictwo. Modna kolorystyka i duży wybór krojów sprawi, że mały sportowiec znajdzie coś w sam raz dla siebie. Kurtki sportowe dla dzieci mają tak szerokie zastosowanie, że warto mieć je zawsze pod ręką, szczególnie jeśli nasza latorośl należy do aktywnych i sport pełni w jej życiu ważną rolę.

Kurtki nieocieplane

sortuj według

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).