Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

59.99 PLN 199.99 PLN

KURTKI MIEJSKIE dla dziewczynek – IDEALNE NA CHŁODNIEJSZĄ PORĘ


Kurtki miejskie dziewczęce dostępne w naszym asortymencie są wykonywane z zaawansowanych technologicznie materiałów, które zadbają o zdrowie dziecka w czasie trudnych warunków atmosferycznych. Sprawdzą się zarówno do szkoły, na co dzień, jak i w czasie uprawiania sportów na zewnątrz. Kurtki miejskie dla dziewczynek są niezbędnym elementem garderoby w porze przejściowej i w zimie. Oryginalne wzory i kolory przypadną do gustu małej sportsmence, która w ubiorze ceni nie tylko wygodę, ale również podąża za najnowszymi trendami mody.

KURTKI MIEJSKIE – FUNKCJONALNOŚĆ NA PIERWSZYM MIEJSCU

Kurtki miejskie dla dziewczynek gwarantują wygodę oraz dopasowanie do dziewczęcej budowy ciała. Jako rodzice powinniśmy pomóc dziecku w wyborze idealnego modelu i dobrać rozmiar odpowiedni do jego wzrostu oraz odpowiednie cechy. Kurtki miejskie dziewczęce mogą posiadać ocieplenie, które będzie dodatkowym atutem w chłodnej porze. Zwróćmy również uwagę na opisane zalety produktu, które dokładnie określają jego funkcjonalność. Wybrane modele w ofercie naszego sklepu są wykończone technologią DWR oraz posiadają podklejane szwy chroniące przed wilgocią. Nie mniej ważna jest ilość kieszeni czy sposób ich zapinania, regulacja mankietów oraz dołu i kaptur, który chroni głowę dziecka przed wieloma negatywnymi czynnikami. Jeśli maluch często zapomina zakładać czapki zimowej dziewczęcej, kurtka z kapturem będzie dla niego doskonałym rozwiązaniem.

KURTKI PRZEJŚCIOWE DLA DZIEWCZYNEK – OCHRONA W CZASIE JESIENI I WIOSNY

Kurtki przejściowe dziewczęce to zwiększona ochrona przed przeziębieniem i infekcjami, na które jesteśmy narażeni szczególnie w jesieni i na wiosnę. Dbałość o zdrowie dziecka powinna być zawsze naszym priorytetem w czasie zakupu specjalistycznych ubrań sportowych. Kurtki przejściowe dla dziewczynek mogą posiadać specjalny system MP3 czy odblaskowe elementy, które zwiększają bezpieczeństwo po zmroku. Podobnie jak w przypadku innych modeli kurtek dziewczęcych miejskich, można je zestawiać praktycznie ze wszystkim np. ze spodniami dziewczęcymi czy butami sportowymi dla dziewczynek, które w komplecie doskonale podkreślą indywidualność dziecka.

Kurtki miejskie

sortuj według
promocjaoutlet
Kurtka dla małych dziewczynek JKUD300  szary
promocjaoutlet
Kurtka dla małych dziewczynek JKUD301  limonka
 
 
 
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).