Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

79.99 PLN 199.99 PLN

KURTKI MIEJSKIE dla dziewczynek – IDEALNE NA CHŁODNIEJSZĄ PORĘ


Kurtki miejskie dziewczęce dostępne w naszym asortymencie są wykonywane z zaawansowanych technologicznie materiałów, które zadbają o zdrowie dziecka w czasie trudnych warunków atmosferycznych. Sprawdzą się zarówno do szkoły, na co dzień, jak i w czasie uprawiania sportów na zewnątrz. Kurtki miejskie dla dziewczynek są niezbędnym elementem garderoby w porze przejściowej i w zimie. Oryginalne wzory i kolory przypadną do gustu małej sportsmence, która w ubiorze ceni nie tylko wygodę, ale również podąża za najnowszymi trendami mody.

KURTKI MIEJSKIE – FUNKCJONALNOŚĆ NA PIERWSZYM MIEJSCU

Kurtki miejskie dla dziewczynek gwarantują wygodę oraz dopasowanie do dziewczęcej budowy ciała. Jako rodzice powinniśmy pomóc dziecku w wyborze idealnego modelu i dobrać rozmiar odpowiedni do jego wzrostu oraz odpowiednie cechy. Kurtki miejskie dziewczęce mogą posiadać ocieplenie, które będzie dodatkowym atutem w chłodnej porze. Zwróćmy również uwagę na opisane zalety produktu, które dokładnie określają jego funkcjonalność. Wybrane modele w ofercie naszego sklepu są wykończone technologią DWR oraz posiadają podklejane szwy chroniące przed wilgocią. Nie mniej ważna jest ilość kieszeni czy sposób ich zapinania, regulacja mankietów oraz dołu i kaptur, który chroni głowę dziecka przed wieloma negatywnymi czynnikami. Jeśli maluch często zapomina zakładać czapki zimowej dziewczęcej, kurtka z kapturem będzie dla niego doskonałym rozwiązaniem.

KURTKI PRZEJŚCIOWE DLA DZIEWCZYNEK – OCHRONA W CZASIE JESIENI I WIOSNY

Kurtki przejściowe dziewczęce to zwiększona ochrona przed przeziębieniem i infekcjami, na które jesteśmy narażeni szczególnie w jesieni i na wiosnę. Dbałość o zdrowie dziecka powinna być zawsze naszym priorytetem w czasie zakupu specjalistycznych ubrań sportowych. Kurtki przejściowe dla dziewczynek mogą posiadać specjalny system MP3 czy odblaskowe elementy, które zwiększają bezpieczeństwo po zmroku. Podobnie jak w przypadku innych modeli kurtek dziewczęcych miejskich, można je zestawiać praktycznie ze wszystkim np. ze spodniami dziewczęcymi czy butami sportowymi dla dziewczynek, które w komplecie doskonale podkreślą indywidualność dziecka.

Kurtki miejskie

sortuj według
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).