Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

79.99 PLN 179.99 PLN

Kurtki miejskie dla dzieci

Nasze kurtki miejskie dla dzieci zostały wykonane z zaawansowanych technologicznie materiałów, które zapewnią dziecku komfort nawet w czasie zmiennych warunków atmosferycznych. Doskonale sprawdzą się zarówno na co dzień, do szkoły czy w czasie wspólnego uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Kurtki miejskie dziecięce warto zakładać w czasie niepogody oraz w porze przejściowej, by zadbać o zdrowie i odporność organizmu. Nowoczesne wykończenie sprawi, że przypadną do gustu dziecku w każdym wieku, które chce ubierać się modnie i lubi sportowy styl.

Kurtki miejskie dla chłopców

Kurtki miejskie dla chłopców są bardzo wygodne i dopasowane do chłopięcej budowy ciała. Warto dobierać je na zasadzie łączenia odpowiedniego rozmiaru ze wzrostem, by zapewnić jak najlepszy stopień dopasowania. Kurtki miejskie chłopięce sprawdzą się zarówno w zimie, jak i w porze przejściowej, dlatego w czasie zakupu należy zwrócić uwagę na ocieplenie lub jego brak. Ważne są również zalety produktu, które określają szczegółowo jego funkcjonalność. Niektóre modele kurtek dziecięcych są wykończone technologią DWR oraz posiadają podklejone szwy, które lepiej chronią przed wilgocią. Membrany stanowią ochronę przed deszczem i ułatwiają oddychanie, a wiatroszczelne plisy wzdłuż zamka oraz stójka zatrzymują ciepło. Kurtki miejskie dla chłopców mogą posiadać również odmienną ilość kieszeni czy regulację mankietów oraz dołu, które pozwolą na lepsze wykorzystanie produktu. W czasie chłodnych dni ważną rolę odgrywa również kaptur, które może być zintegrowany lub odpinany. Stanowi on doskonałą ochronę wtedy, gdy dziecko zapomni zabrać ze sobą akcesoriów chłopięcych takich jak czapka, komin czy szal.

Kurtki przejściowe dziecięce

Kurtki przejściowe dziecięce są idealnym rozwiązaniem na wiosnę oraz na jesień. Wykonane z lekkich materiałów chronią przed zmiennymi warunkami pogodowymi. Wiele modeli jest wyposażona w elementy odblaskowe czy system MP3, które doceni wielu małych sportowców. Kurtki przejściowe dla chłopców można zestawiać z każdym rodzajem odzieży, gdyż sportowy styl pasuje zarówno do jeansów jak i dziecięcych spodni dresowych. Ich uniwersalny design sprawia, że każde dziecko znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Kurtki miejskie

sortuj według
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).