Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

129.99 PLN 499.99 PLN
Nawet podczas wiosennych wycieczek po niższych partiach gór jesteśmy narażeni na zmienne warunki pogodowe. Odpowiednia odzież pozwoli nam ochronić się przed negatywnym skutkiem nagłego załamania pogody. Naszym niezawodnym kompanem wypraw będzie z pewnością kurtka trekkingowa 4F. Model polecamy każdej aktywnej kobiecie!

Kurtki trekkingowe - elementy ochronne

Pogoda na wiosnę bywa kapryśna. Poranek może nas powitać bezchmurnym niebem i słońcem, a w południe możemy mocno zmoknąć. Nasze damskie kurtki funkcyjne zaprojektowane są z myślą, aby chronić przed czynnikami takimi jak: niska temperatura, intensywny wiatr czy opady deszczu i śniegu. Materiał kurtki w technologii Ultralight© jest niezwykle cienki, ale jednocześnie odporny na niekorzystne warunki pogodowe. Swoją rolę bardzo dobrze spełnia poliester, który należy do jednych z najbardziej wytrzymałych włókien syntetycznych. Kurtki trekkingowe 4F są nieco przedłużone z tyłu, dzięki czemu materiał nie podwija się przy dynamicznych ruchach, zapewniając ochronę w każdej chwili.

Kurtki funkcyjne

Nasze modele są niezwykle funkcjonalne. Krój i waga kurtki zapewnia swobodę ruchów, a materiały i szczelnie krojone szwy chronią przed wilgocią. Po złożeniu, kurtka funkcyjna swobodnie zmieści się w podręcznym plecaku podróżnym. Nasi projektanci uwzględnili również wygodne kieszenie z przodu i z tyłu kurtki. W niektórych modelach kieszonki są wszyte również przy wewnętrznej stronie. Kurtki trekkingowe charakteryzują się również wszechstronnością, ponieważ warstwy odzieży mogą być używane jednocześnie lub osobno. Z tego względu są to idealne kurtki na wiosnę.

Kurtka trekkingowa damska

Specjalnie dla Pań przygotowaliśmy ofertę kurtek trekkingowych damskich w modnej, nowoczesnej, żywej kolorystyce, co sprawia, że idealnie nadają się podczas aktywności terenowych takich jak bieganie czy rower. Są doskonale widoczne na drodze nawet w szary, pochmurny dzień, co gwarantuje bezpieczeństwo. Modne kolory sprawiają, że damskie kurtki trekkingowe 4F bardzo dobrze komponują się z innymi elementami sportowej garderoby: jaskrawymi legginsami czy barwnymi butami.

Kurtki funkcyjne

sortuj według
Mid Season Sale
Kurtka funkcyjna damska KUDTR225  biały
Mid Season Sale
Kurtka treningowa damska KUDTR201  biały
Mid Season Sale
Kurtka treningowa damska KUDTR202  allover multikolor
Mid Season Sale
Kurtka treningowa damska KUDTR207  multikolor
Mid Season Sale
Kurtka treningowa damska KUDTR001z  granatowy
 
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).