Filtry

KURTKI 3W1 DLA DZIEWCZYNEK – NAJLEPSZA OCHRONA PRZED TRUDNYMI WARUNKAMI

Kurtki 3w1 dla dziewczynek należą do najbardziej zaawansowanej technologicznie odzieży, która ma za zadanie chronić dziecko przed negatywnym wpływem wiatru i chłodu, dbając jednocześnie o doskonałe odprowadzanie potu na zewnątrz. Kurtki wielofunkcyjne dla dziewczynek to wybór dla aktywnych dzieci, które uwielbiają wspólne wycieczki rowerowe, wyjazdy trekkingowe i inne formy ruchu na świeżym powietrzu. Decydując się na taki rodzaj odzieży sportowej, możemy być spokojni o zdrowie naszych dzieci.

KURTKI WIELOFUNKCYJNE DLA DZIEWCZYNEK - ROZSĄDNY WYBÓR

Kurtki 3w1 dziewczęce dostępne w naszym sklepie są projektowane zgodnie z najnowszymi trendami mody, dlatego ich niepowtarzalny design i mnogość kolorów czy wzorów sprawiają, że stają się nieodłącznym elementem codziennego ubioru. Wiele dzieci ceni przede wszystkim wygodę i komfort, dlatego sportowy styl ubierania staje się wręcz koniecznością. Kurtki wielofunkcyjne dziewczęce to doskonały wybór dla maluchów, które są bardzo aktywne i potrzebują zwiększonej ochrony przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.

KURTKI DLA DZIEWCZYNEK 3W1 – SZCZEGÓLNA TECHNOLOGIA

Modele kurtek 3w1 dla dziewczynek dostępne w sklepie 4f są tworzone z wytrzymałych oraz lekkich materiałów odpornych na uszkodzenia. Wyposażamy je w membranę, by zagwarantować lepszą ochronę przed deszczem i oddychalność. Wybierając spośród wielu modeli, zwracajmy zawsze uwagę na indywidualne cechy produktu – polarowa podpinka zwiększa ciepłotę kurtki dziewczęcej, a regulacja mankietów oraz dołu sprawia, że wybrany model lepiej leży na ciele. Rozważmy również kurtkę dziewczęcą z kapturem lub bez niego – jest to zawsze dodatkowa ochrona dla dziecka.
Kurtki wielofunkcyjne dla dziewczynek warto łączyć z innymi elementami funkcjonalnej odzieży np. z bielizną bezszwową dziewczęcą lub polarem dziewczęcym, które będą stanowiły doskonałe uzupełnienie stroju. Pamiętajmy o tym, że w większości uprawianych dyscyplin poleca się stosowanie kilku warstw ubrań, które zapewniają lepszą ochronę dla dziecka.
Nie znaleziono nic spełniającego ustawione kryteria filtrowania

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).