Filtry

Kurtki dla dzieci 3w1


Kurtki dla dzieci 3w1 to zaawansowana technicznie odzież, która zapewnia świetną ochronę przed wiatrem i chłodem, zachowując wysoki stopień odprowadzania potu na zewnątrz i ochronę przed deszczem. Kurtki dla dzieci wielofunkcyjne sprawdzą się w czasie wspólnych wyjazdów trekkingowych, wycieczek rowerowych lub zwykłego spaceru po mieście. Wybierając taki rodzaj odzieży dla dziecka mamy pewność, że nie wróci ono do domu zaziębione ani z początkami infekcji.

Kurtki dla chłopców 3w1


Kurtki dziecięce 3w1 przeznaczone dla chłopców zostały zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami, dlatego ich nowoczesny design pozwala uzyskać niepowtarzalny, sportowy wygląd. Można sięgnąć po kurtki chłopięce 3w1 w wielu krojach i kolorach, które doskonale dopasują się do aktualnej garderoby dziecka. W szerokim asortymencie sklepu każdy chłopiec znajdzie coś w sam raz dla siebie, w czym będzie mógł wyrazić swój własny, indywidualny styl.

Kurtki dla dzieci wielofunkcyjne


Kurtki dziecięce wielofunkcyjne są wykonane z lekkich i wytrzymałych materiałów, które chronią przed uszkodzeniami. Zostały również wyposażone w membranę gwarantującą ochronę przed deszczem i oddychalność. Polarowa podpinka zapewnia osłonę i ciepło w pochmurne, deszczowe dni. Wybierając odpowiedni model dla dziecka warto zwrócić uwagę na ilość kieszeni, regulację mankietów oraz dołu, które zapewnią lepsze dopasowanie wybranego modelu. Powinniśmy również zastanowić się nad dodatkową osłoną przed deszczem jaką stanowi kaptur – może być on odpinany lub zintegrowany z produktem. Kurtki dla chłopców wielofunkcyjne są wykończone technologią DWR oraz posiadają podklejane szwy, uniemożliwiając przedostawanie się wilgoci z zewnątrz. Z tego powodu warto założyć je dziecku zawsze wtedy, gdy będzie potrzebowało maksymalnej ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.
Kurtki chłopięce wielofunkcyjne są doskonałym wyborem dla wszystkich aktywnych dzieci i stanowią najbardziej zaawansowany technologicznie produkt wśród całego asortymentu kurtek chłopięcych.
Nie znaleziono nic spełniającego ustawione kryteria filtrowania

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).