Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

129.99 PLN 199.99 PLN
Bez względu na to, jaką aktywność zamierzamy podjąć, warto zaopatrzyć się w dobrej jakości ubranie, by na starcie nie zniechęcić się do wykonywania ćwiczeń. Kurtki do biegania zostały zaprojektowane tak, by nie zawieść nawet w najtrudniejszych warunkach. Z tego powodu są idealnym wyborem na chłodniejsze dni. Po ich założeniu bez większych przeszkód będziemy mogli z przyjemnością oddawać się ulubionym ćwiczeniom.

Oprócz biegania kurtki tego typu bardzo dobrze sprawdzą się także w trakcie jazdy na rowerze czy innych aktywności outdoorowych. Specjalny materiał, z którego wykonane zostały kurtki do biegania sprawia, że nie nasiąkają wodą. Dzięki temu nawet podczas deszczu czy wiatru będziemy czuć się komfortowo.

Kurtki do biegania nie utrudniają manewrów i dobrze dopasowują się do naszego ciała, a przy tym zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Sposób szycia, wykorzystane materiały oraz efektowne wykończenia sprawiają, że w takiej kurtce każda kobieta będzie wyglądała modnie. Każda z oferowanych kurtek do biegania dostępna w sklepie została zaprezentowana na zdjęciu i dokładnie opisana, dzięki czemu dokonanie właściwego wyboru, zgodnego z preferowanym, dotychczasowym stylem ubierania się będzie znacznie prostsze.

Kurtki

sortuj według
Mid Season Sale
Kurtka funkcyjna damska KUDTR225  biały
Mid Season Sale
Kurtka treningowa damska KUDTR201  biały
Mid Season Sale
Kurtka treningowa damska KUDTR202  allover multikolor
Mid Season Sale
Kurtka treningowa damska KUDTR207  multikolor
Mid Season Sale
Kurtka treningowa męska KUMTR001  zielony neon
Mid Season Sale
Kurtka treningowa męska KUMTR204  głęboka czerń
Mid Season Sale
Kurtka treningowa damska KUDTR001z  granatowy
Mid Season Sale
Kurtka treningowa męska KUMTR001z  ciemny granatowy
 
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).